Czytnik kart płatniczych myPOS Smart 5 to jeden z najchętniej wybieranych terminali płatniczych z oferty myPOS. Bazujący na systemie Android, charakteryzuje się niezwykłą funkcjonalnością, co zapewnia szybką i sprawną obsługę płatności mobilnych oraz możliwość połączenia z kasą fiskalną.

Ogromną zaletą tego modelu jest wysokiej jakości ekran dotykowy, który pozwala na sprawne przeprowadzenie wszystkich transakcji oraz możliwość wykorzystania wirtualnego podpisu.

Dodatkowo, czytnik kart myPOS Smart 5 pozwala na dostęp do wielu użytecznych aplikacji biznesowych, które pozwolą usprawnić funkcjonowanie każdej firmy. Tak jak pozostałe terminale z oferty myPOS użytkowanie tego modelu nie wiąże się z podpisaniem umowy. Wystarczy uiścić jednorazową opłatę w wysokości 1299 zł oraz pokryć koszt przesyłki w wysokości 65 zł, aby móc korzystać z tego urządzenia. Od każdej transakcji pobierana jest stała prowizja w wysokości 1,75%.

Oferta obejmuje natychmiastowy dostęp do środków z transakcji, 12-miesięczną gwarancję na urządzenie, 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy oraz wsparcie za pośrednictwem telefonu, maila i czatu.

Co więcej, tak jak w przypadku innych urządzeń z oferty myPOS, każdy klient uzyskuje dostęp do bezpłatnego konta myPOS z możliwością otrzymywania płatności w wielu walutach. Do każdego terminala dołączona jest karta SIM zapewniająca nieprzerwaną łączność, zasilacz oraz firmowa karta Visa do konta myPOS.

Mobilny terminal płatniczy myPOS Smart 5 to również dostęp do wielu atrakcyjnych funkcji dodatkowych, takich jak możliwość dodania napiwku czy doładowania telefonu, co na pewno przełoży się na atrakcyjność oferty prowadzonej działalności.

Jak zamówić?

Aby zamówić mobilny terminal myPOS Smart 5, wystarczy dodać urządzenie do wirtualnego koszyka na stronie internetowej i uiścić opłatę jednorazową wraz z kosztem przesyłki. Wybrany terminal zostanie doręczony przez kuriera pod wskazany adres w ciągu kilku dni roboczych.

Zalety:

  • Najbardziej popularny wśród terminali myPOS
  • Brak stałych kosztów
  • Funkcjonalny ekran dotykowy
  • Możliwość połączenia z kasą fiskalną

Koszty i cechy


Opłaty miesięczne0,00 zł
Koszty transakcji1,75%
Koszt urządzenia1.299,00 zł

» Odwiedź stronę


> Zamów terminal płatniczy MyPOS Smart 5!