Terminal płatniczy myPOS Go to kompaktowe urządzenie, które umożliwia przyjmowanie płatności bezgotówkowych. Ten lekki i mały czytnik został wyposażony w niezwykle potężny akumulator, dzięki czemu jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni możliwość przyjmowania płatności kartami bez względu na miejsce. Kolorowy wyświetlacz LCD oraz wygodna i wytrzymała klawiatura sprawiają, że myPOS Go idealnie sprawdzi się zarówno w trasie, jak i w małych sklepach i lokalach. Przy jego pomocy zaakceptujemy wszystkie rodzaje płatności bezgotówkowych, w tym również zbliżeniowe.

Główną zaletą terminala jest brak konieczności podpisania wiążącej umowy, a co za tym idzie – brak stałych opłat. Od każdej transakcji pobierana jest natomiast stała prowizja w wysokości 1,75%. Aby móc skorzystać z tej oferty, wystarczy uiścić jednorazową opłatę za urządzenie w wysokości 129 zł oraz opłacić koszty przesyłki. Oferta obejmuje roczną gwarancję na urządzenie oraz 30-dniowy okres gwarancji zwrotu kosztów.

Co więcej, oferta myPOS obejmuje również bezpłatne konto z dostępem do rachunków wielowalutowych, nie ma więc potrzeby posiadania oddzielnego konta firmowego. Takie rozwiązanie umożliwia również otrzymywanie płatności w wielu walutach.

Wraz z terminalem otrzymamy bezpłatną kartę SIM, która zapewni stały dostęp do sieci na terenie całej Europy. myPOS Go to również szereg atrakcyjnych funkcji dodatkowych, które pomogą odpowiedzieć na indywidualne potrzeby firmy, np. możliwość doładowania telefonu, dodania napiwku oraz opcja żądania zapłaty.

Jak zamówić?

Zamówienie terminala myPOS Go jest niezwykle proste – wystarczy dodać terminal do wirtualnego koszyka na stronie internetowej i uiścić opłatę. Koszt dostawy to 65 zł, a wybrany terminal zostanie dostarczony przez kuriera w ciągu kilku dni roboczych.

Zalety:

- Kompaktowy rozmiar
- Brak wiążących umów
- Dostęp do konta wielowalutowego
- Natychmiastowy dostęp do zgromadzonych środków

Koszty i cechy


Opłaty miesięczne0,00 zł
Koszty transakcji1,75%
Koszt urządzenia129,00 zł

» Odwiedź stronę


> Kompaktowy terminal płatniczy myPOS Go