Mobilny terminal płatniczy MobileMerchant to urządzenie, dzięki któremu każdy przedsiębiorca zyska swobodę przyjmowania płatności, bez względu na czas i miejsce. Oferta skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, które działają w sektorze handlowo-usługowym, np. firm kurierskich, przewozowych lub transportowych.

To niewielkie urządzenie, które bez problemu można mieć zawsze przy sobie, sprawi, że każdy klient będzie mógł skorzystać z usług firmy, nawet gdy nie ma przy sobie żadnej gotówki.

Za pośrednictwem aplikacji mobilnej Elavon oraz technologii Bluetooth czytnik kart MobileMerchant zamieni każdy kompatybilny tablet lub smartfon w terminal płatniczy umożliwiający akceptację płatności kartą lub płatności zbliżeniowych.

Terminal akceptuje wszystkie karty debetowe, kredytowe lub przedpłacone Visa i Mastercard, a także Diners Club, JBC i American Express oraz płatności za pośrednictwem ApplePay i GPay. Rozwiązanie to działa wszędzie tam, gdzie możliwy jest dostęp do internetu. Co więcej, wszystkie transakcje spełniają standardy bezpieczeństwa PCI oraz EMV, które wymagane są również w przypadku tradycyjnych terminali.

Jak zamówić?

Aby zamówić terminal wystarczy zgłosić chęć udziału w programie „Polska Bezgotówkowa”. Pod warunkiem spełnienia wszystkich wymagań związanych z udziałem w akcji każdy przedsiębiorca może otrzymać darmowy terminal MobileMerchant bezpłatnie na okres 12 miesięcy. Dodatkową korzyścią jest brak opłat prowizyjnych od transakcji oraz preferencyjne warunki dzierżawy terminala w kolejnym roku.

Zalety:

  • Lekki i poręczny
  • Dzierżawa terminala na 12 miesięcy za 0 zł w ramach programu „Polska Bezgotówkowa”
  • Bezpieczeństwo transakcji
  • Brak prowizji od transakcji

Koszty i cechy


Opłaty miesięczne0,00 zł (przez pierwsze 12 miesięcy)
Koszty transakcji0%
Koszt urządzenia0,00 zł

» Odwiedź stronę


> Zamów mobilny terminal MobileMerchant!