Mobilny czytnik kart płatniczych mPeP to urządzenie, które pozwoli zmienić tablet lub smartfon w terminal płatniczy. Dzięki niewielkim rozmiarom i łatwej obsłudze jest niezwykle wygodny w użytkowaniu. Świetnie sprawdzi się dla osób, które w ramach swojej działalności często się przemieszczają.

Terminal mPeP zainteresuje również przedsiębiorców, którzy transakcje bezgotówkowe przeprowadzają nieregularnie – użytkowanie terminala nie wiąże się bowiem ze stałym abonamentem. Jedyne koszty to zakup terminala Ingenico iCMP w cenie 399 zł oraz stała prowizja naliczana od każdej transakcji w wysokości 1,7% (minimum 20 zł w skali miesiąca). Oferta mPeP obejmuje również dostęp do Całodobowego Centrum Obsługi Akceptanta oraz bezpłatny dostęp do internetowego Portalu Akceptanta.

Mobilny terminal płatniczy mPeP umożliwia przeprowadzanie transakcji zarówno kartami Visa oraz Mastercard – zarówno debetowymi, jak i kredytowymi. Aby dokonywać płatności, wystarczy pobrać aplikację mobilną ze sklepu AppStore lub Google play, która pozwoli na szybką konfigurację z telefonem lub tabletem oraz podłączenie czytnika poprzez Bluetooth.

Transakcje można przeprowadzać za pośrednictwem sieci Wi-Fi, LTE lub 3G. Co więcej, terminal mPeP umożliwia bezpłatną wysyłkę pokwitowań transakcji SMS-em lub mailowo oraz darmowy dostęp do historii transakcji i raportów. Ponadto, bezpieczeństwo wszystkich płatności zapewnia certyfikat PCI DSS.

Jak zamówić?

Aby zamówić mobilny czytnik kart mPeP, należy wykonać trzy proste kroki. Wystarczy pobrać aplikację na smartfon lub tablet, co natychmiast pozwoli zweryfikować czy dane urządzenie jest kompatybilne z systemem mPeP. Kolejny krok to zamówienie czytnika i skonfigurowanie go z urządzeniem mobilnym za pośrednictwem Bluetooth.

Zalety:

  •  Możliwość akceptacji płatności kartą oraz zbliżeniowych
  • Brak abonamentu
  • Bezpieczeństwo transakcji porównywalne z tradycyjnymi terminalami
  • Lekki i poręczny

Koszty i cechy


Opłaty miesięczne399,00 zł
Koszty transakcji1,70%
Koszt urządzenia0,00 zł

» Odwiedź stronę


> amów mobilny czytnik kart płatniczych mPeP!