myPOS Combo to mobilny terminal płatniczy wyposażony w szereg przydatnych funkcji, które świetnie sprawdzą się bez względu na profil działalności firmy. Wbudowana szybka drukarka termiczna oraz funkcja łączności Wi-Fi i Bluetooth pozwoli bez problemu akceptować płatności kartą oraz inne rodzaje płatności bezgotówkowych, bez względu na miejsce. Co więcej, niezwykle wytrzymała bateria litowo-jonowa zapewnia możliwość długotrwałego użytkowania bez konieczności ładowania, dzięki czemu ten model czytnika świetnie sprawdzi się w trasie. Ogromną zaletą jest również brak konieczności podpisywania umowy.

Wymagane jest jedynie uregulowanie jednorazowej opłaty w wysokości 899 zł oraz opłaty za przesyłkę w wysokości 65 zł. Ten jednorazowy koszt obejmuje 12-miesięczną gwarancję, możliwość natychmiastowej wypłaty środków z przeprowadzonych transakcji oraz darmową kartę SIM, zapewniającą stałą łączność z siecią. Tak jak w przypadku innych produktów myPOS od każdej transakcji pobierana jest stała prowizja w wysokości 1,75%, od której będą zależały miesięczne koszty związane z użytkowaniem terminala.

Ponadto użytkownicy myPOS Combo nie muszą posiadać rachunku bankowego – każdy, kto zdecyduje się na taki terminal otrzyma darmowe konto myPOS z dostępem do kont wielowalutowych, co pozwoli na otrzymywanie lub dokonywanie płatności międzynarodowych. W pakiecie wraz z terminalem otrzymamy kartę SIM, zasilacz oraz kartę firmową Visa do konta myPOS. Terminal myPOS Combo oferuje również szereg dodatkowych usług, które zwiększą atrakcyjność naszej działalności, np. możliwość doładowywania telefonów, dodawania napiwków oraz autoryzację wstępną. Terminal i związane z nim transakcje można obsługiwać z poziomu wygodnej i przejrzystej aplikacji mobilnej.

Jak zamówić?

Aby zamówić terminal myPOS Combo, należy zarejestrować się na stronie internetowej operatora, wybrać terminal i sfinalizować zamówienie. Koszt dostawy wynosi 65 zł. Terminal myPOS Combo zostanie dostarczony przez kuriera w ciągu kilku dni roboczych.

Zalety:

- Długa praca baterii
- Brak stałych opłat
- Wbudowana drukarka termiczna
- Dostęp do kont wielowalutowych

Koszty i cechy


Opłaty miesięczne0,00 zł
Koszty transakcji1,75%
Koszt urządzenia899,00 zł

» Odwiedź stronę


> Zamów terminal płatniczy MyPOS Combo!