MyPOS Mini to jeden z mobilnych terminali płatniczych dostępny w ofercie operatora MyPOS. Jest to najmniejsze i najlżejsze z dostępnych urządzeń tej marki – terminal waży zaledwie 165 gramów, dzięki czemu jest niezwykle poręczny i dyskretny. Dzięki tym cechom świetnie sprawdzi w firmach, których działalność nie jest związana z jednym miejscem. Za pomocą terminalu można akceptować zarówno płatności kartą, jak i płatności zbliżeniowe.

Terminal wyposażony jest w łączność Wi-Fi oraz Bluetooth, a także kartę SIM, która zapewni łączność na terenie całej Europie. Co więcej, oferta MyPOS nie wiąże się z podpisaniem umowy, a co za tym idzie, użytkowanie terminala nie generuje stałych kosztów. Po prostu od każdej transakcji pobierana jest stała prowizja w wysokości 1,75%.

Dodatkową zaletą oferty MyPOS jest brak konieczności posiadania rachunku firmowego. Każdy posiadacz terminala zyskuje możliwość skorzystania z bezpłatnego konta wielowalutowego MyPOS z dostępem do wszystkich zaakceptowanych środków, za pomocą którego w łatwy i szybki sposób może płacić kontrahentom i dostawcom. Terminal MyPOS Mini objęty jest roczną gwarancją, a jednorazowy koszt tego urządzenia to 559 zł.

W ofercie dostępny jest szereg dodatkowych usług, które można zaproponować klientom, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić swoją działalność, np. możliwość dodawania napiwków, doładowywania telefonów i wiele innych. Warto dodać, że obsługę konta oraz usług związanych z terminalem ułatwia prosta i przejrzysta aplikacja mobilna.

Jak zamówić?

Aby zamówić terminal MyPOS Mini, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej operatora i wybrać terminal. Koszt dostawy wynosi 65 zł. Wybrany terminal zostanie dostarczony przez kuriera w ciągu kilku dni roboczych.

Zalety:

  • Poręczny i dyskretny
  • Brak stałych opłat
  • Możliwość korzystania z konta wielowalutowego
  • Prosta i przejrzysta aplikacja mobilna

Koszty i cechy


Opłaty miesięczne0,00 zł
Koszty transakcji1.75%
Koszt urządzenia559,00 zł

» Odwiedź stronę


> Zamów terminal płatniczy MyPOS Mini!