Terminal kart płatniczych Paymax to urządzenie, za pomocą którego można akceptować płatności bezgotówkowe bez względu na czas i miejsce. Tak jak inne terminale tego typu jest niewielkich rozmiarów (11 x 6,9 x 1,7 cm), dzięki czemu zmieści się do kieszeni i pozwoli na przyjmowanie płatności w niemal każdych warunkach. Dodatkowym atutem jest podświetlany ekran, mechaniczna klawiatura oraz niska waga – waży zaledwie 123 g. Wszystko to sprawia, że terminal Paymax jest niezwykle poręczny, a to szczególnie ważne, gdy chcemy przyjmować płatności w różnych miejscach.

Aby otrzymać terminal Paymax, wystarczy uiścić jednorazową opłatę za urządzenie w wysokości 365 zł. To wszystko. Brak stałych kosztów i opłaty abonamentowej to jedne z największych zalet tego rozwiązania. Od każdej transakcji pobierana jest stała prowizja w wysokości 1,49%. Co ważne, jeżeli w danym miesiącu za pomocą terminala nie zostaną przeprowadzone żadne transakcje bezgotówkowe, koszt związany z ofertą Paymax wynosi 0 zł. Osoby, które chciałyby wypróbować funkcjonalność terminala, mogą skorzystać z 30-dniowego darmowego okresu próbnego. Jednak to nie wszystkie zalety tego rozwiązania. Oferta Paymax obejmuje również bezpłatny dostęp do platformy transakcyjnej, która pomoże monitorować płatności, oraz bezpłatne wsparcie techniczne.

Co więcej, terminal umożliwia integrację z wieloma systemami do obsługi punktu handlowo-usługowego, m.in. POSbistro oraz TapOn, dzięki czemu kwota transakcji zostanie automatycznie wprowadzona do terminala, bez potrzeby wprowadzania jej ręcznie. Aby jeszcze bardziej usprawnić funkcjonowanie firmy, Paymax oferuje (za dodatkową opłatą) ładowarkę ze stojakiem, dzięki której terminal będzie zawsze naładowany i gotowy do użytku.

Jak zamówić?

Zamówienie terminala mPOS Paymax jest niewykle proste. Wystarczy wypełnić wniosek za pośrednictwem strony internetowej, a następnie opłacić urządzenie. W ciągu 3 dni roboczych kurier dostarczy terminal oraz umowę, którą należy podpisać. Terminal zostanie aktywowany już po kilku dniach.

Zalety:

  • Kieszonkowy rozmiar
  • Brak stałych opłat związanych z umową
  • Możliwość integracji z systemem do obsługi punktu handlowo-usługowego
  • Niska prowizja transakcyjna

Koszty i cechy


Opłaty miesięczne0,00 zł
Koszty transakcji1,49%
Koszt urządzenia365,00 zł

» Odwiedź stronę


> Zamów terminal mPOS od Paymax!