Mobilny terminal płatniczy SumUp to urządzenie, które umożliwia realizację płatności bezgotówkowych – również bez konieczności posiadania smartfona – przy użyciu wszystkich rodzajów kart płatniczych, kredytowych i przedpłaconych.

Co więcej, urządzenia SumUp umożliwiają również akceptowanie płatności mobilnych za pośrednictwem ApplePay or GPay. Jednak podstawową zaletą tej oferty jest brak abonamentu oraz wiążących umów. Zamiast tego od każdej transakcji pobierana jest prowizja w wysokości 1,49%.

W ofercie firmy dostępne są dwa terminale: terminal SumUp Air, który kosztuje 299 zł netto, oraz terminal SumUp 3G, który kosztuje 399 zł netto. Każdy z nich charakteryzuje się nieco inną funkcjonalnością.

Aby korzystać z terminala SumUp Air, potrzebny będzie smartfon, natomiast terminal SumUp 3G to urządzenie działające samodzielnie, zatem do jego obsługi nie jest potrzebny smartfon czy tablet. Oba terminale objęte są roczną gwarancją. Wypłata środków na wybrany rachunek jest bezpłatna i trwa od 3 do 5 dni roboczych.

Jak zamówić?

Aby zamówić wybrany terminal, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej oraz wprowadzić wymagane informacje – to wszystko zajmie nie więcej niż 5 minut, a terminal zostanie dostarczony przez kuriera w ciągu 3-5 dni roboczych.

Zalety:

  • Brak stałych kosztów i wiążących umów
  • Realizacja płatności kartą oraz zbliżeniowo
  • Przelew środków na wybrane konto w kilka dni
  • Niska i stała prowizja od każdej transakcji

Koszty i cechy


Opłaty miesięczne0,00 zł
Koszty transakcji1,49%
Koszt urządzenia299,00 zł

» Odwiedź stronę


> Zamów terminal płatniczy SumUp!