Konto Biznesowe Revolut Professional   Złóż wniosek

Konto Biznesowe Revolut Professional - Wybieramybanki.pl

Konto biznesowe Revolut Professional to rozwiązanie skierowane do dużych przedsiębiorstw, których miesięczne wpływy wynoszą ponad 1 mln funtów brytyjskich.

To kompleksowa oferta bankowości dla firm działających zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Dzięki możliwości wysyłania i odbierania płatności w 29 walutach, przelewy międzynarodowe nie będą sprawiać kłopotu.

Karty fizyczne MasterCard, wydawane do każdego konta, pozwalają na śledzenie wydatków poszczególnych pracowników.

Revolut Professional umożliwia również tworzenie kart wirtualnych, za pomocą których można w prosty sposób zarządzać płatnościami za reklamy w takich serwisach jak Facebook, Google czy Amazon. Ale to nie wszystkie zalety rachunku firmowego Revolut Professional.

Dzięki funkcjonalności Revolut Connect oraz Open API, konto można spersonalizować tak, aby jak najlepiej współgrało z firmą oraz wewnętrznymi procesami.

Co więcej, posiadacze konta biznesowego mają dostęp do priorytetowej pomocy technicznej, dzięki czemu mogą liczyć na szybką i sprawną reakcję działu wsparcia.

Jak założyć konto?

Aby otworzyć rachunek firmowy Revolut Professional, należy wypełnić krótki formularz online, co nie powinno zająć więcej niż 10 minut. To na podstawie tego wniosku zespół Revolut będzie mógł podjąć decyzję, o której poinformuje w ciągu 7 dni roboczych.

Zalety:

  • Ekskluzywna oferta bankowości biznesowej
  • Dostęp do wielowalutowych rachunków bieżących
  • Przelewy natychmiastowe
  • Możliwość spersonalizowanie konta dzięki Open Api oraz Revolut Connect

> Otwórz konto biznesowe Revolut Professional!

Koszty i cechy
Subskrypcja roczna59.888,10 zł (12.000 GBP)
Rodzaj karty bankowejMasterCard
Roczna opłata za kartę0,00 zł
Wypłaty w kraju2%
Wypłaty za granicą2%
» Odwiedź stronę