Konto Biznesowe Revolut Standard   Złóż wniosek

Konto Biznesowe Revolut Standard - Wybieramybanki.pl

Konto biznesowe Revolut Standard to rozwiązanie stworzone z myślą o firmach, których miesięczne wpływy wynoszą od 100 tys. do 1 mln funtów brytyjskich. Oferta obejmuje kompleksowe usługi bankowości, które są niezbędne w każdej firmie operującej zarówno na terenie kraju, jak i za granicą.

Konto firmowe Revolut Standard to dostęp do kont błyskawicznych, które usprawnią odbieranie oraz wysyłanie przelewów międzynarodowych w aż 29 różnych walutach.

Karty firmowe, połączone z kontem, pozwalają na monitorowanie wydatków pracowników, a karty wirtualne umożliwiają zarządzanie płatnościami za reklamy w takich serwisach jak Google, Facebook czy Amazon.

Co więcej, konto firmowe Standard pozwala na łatwe zarządzanie finansami za pośrednictwem aplikacji oraz możliwość integracji z aplikacjami, np.

Slack oraz Xero, co pozwoli zautomatyzować niektóre procesy. Miesięczna opłata za konto firmowe Standard wynosi 100 funtów brytyjskich i obejmuje ekskluzywne karty MasterCard z nazwą firmy.

Jak założyć konto?

Otwarcie konta firmowego Revolut Standard jest bardzo proste – wypełnienie krótkiego formularza online zajmie co najwyżej 10 minut. W ciągu 7 dni roboczych zespół Revolut sprawdzi wniosek i poinformuje o decyzji.

Zalety:

  • Globalne konto biznesowe
  • Atrakcyjny kurs wymiany
  • Możliwość korzystania z wirtualnych kart
  • Integracja z procesami firmy dzięki Open Api oraz Revolut Connect

> Otwórz konto biznesowe Revolut Standard!

Koszty i cechy
Subskrypcja roczna5.988,81 zł (1.200 GBP)
Rodzaj karty bankowejMasterCard
Roczna opłata za kartę0,00 zł
Wypłaty w kraju2%
Wypłaty za granicą2%
» Odwiedź stronę