Konto Biznesowe Revolut Start   Złóż wniosek

Konto Biznesowe Revolut Start - Wybieramybanki.pl/

Konto firmowe Revolut Start to świetne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw, których miesięczne wpływy nie przekraczają 100 tys. funtów brytyjskich. Oferta obejmuje wiele przydatnych rozwiązań dla firm, które na co dzień korzystają z międzynarodowych przelewów lub płatności.

Każda firma posiadająca konto biznesowe Revolut Start zyskuje dostęp do kont błyskawicznych, które umożliwiają wysyłanie oraz odbieranie pieniędzy aż w 29 walutach, bazując na niskim międzybankowym kursie wymiany.

Co więcej, za pośrednictwem aplikacji można śledzić wydatki poszczególnych pracowników oraz zarządzać płatnościami wykonanymi za pośrednictwem kart wirtualnych. Konto biznesowe Revolut Start oferuje również możliwość integracji za pomocą Open API i Revolut Connect, które umożliwiają zautomatyzowanie wielu procesów.

Miesięczna opłata w wysokości 25 funtów brytyjskich obejmuje również dostęp do ekskluzywnych wzorów kart biznesowych MasteCard z nazwą firmy.

Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość monitorowania transakcji za pośrednictwem prostej w obsłudze aplikacji mobilnej.

Jak założyć konto?

Aby otworzyć konto biznesowe Revolut Start, należy wypełnić krótki formularz online, co powinno zająć do 10 minut. W ciągu 7 dni zespół Revolut sprawdzi, czy wszystkie formalności zostały dopełnione i prześle informacje, gdy możliwość korzystania z konta będzie już dostępna.

Zalety:

  • Konto firmowe o globalnym zasięgu
  • Dostęp do wielowalutowych rachunków
  • Możliwość wykonywania natychmiastowych przelewów
  • Pełna integracja i synchronizacja z procesami oraz oprogramowaniem firmy dzięki Open Api oraz Revolut Connect

> Otwórz konto biznesowe Revolut Start!

Koszty i cechy
Subskrypcja roczna1.497,20 zł (300 GBP)
Rodzaj karty bankowejMasterCard
Roczna opłata za kartę0,00 zł
Wypłaty w kraju2%
Wypłaty za granicą2%
» Odwiedź stronę