Bunq Business to konto dla przedsiębiorców oferowane przez holenderską firmę Bunq, która powstała w 2015 roku. Oferta tego internetowego banku dostosowana jest do realnych potrzeb klienta, a sama firma zapewnia, że swoje produkty tworzy właśnie z myślą o użytkownikach. Ważnym elementem działalności banku jest zrównoważony rozwój – na pewno docenią to osoby, którym los planety nie jest obojętny. W skrócie – Bunq Business to konto, które wspiera osoby prowadzące firmę poprzez wprowadzenie szeregu udogodnień minimalizujących robotę papierkową.

Posiadacze konta mogą na przykład skorzystać z możliwości integracji programu do księgowości z aplikacją Bunq – to pozwoli na dostęp do wszystkich istotnych informacji za pośrednictwem aplikacji w czasie rzeczywistym. Co więcej, konto zapewnia zautomatyzowany sposób płacenia faktur i rachunków.

Wystarczy taki dokument zeskanować, a aplikacja Bunq zajmie się resztą. Konto Bunq Business ułatwia też zarządzanie finansami firmy i daje możliwość udostępnienia konta lub subkonta wybranemu współpracownikowi za pośrednictwem aplikacji i bez konieczności czekania.

Ale to nie wszystkie udogodnienia. Aplikacja przypomina o nadchodzących poleceniach zapłaty, dzięki czemu użytkownik może zdecydować, czy zaakceptować daną płatność. Bunq Business gwarantuje również sprawne płatności, np. płatności SEPA w formacie XML, umożliwiając ich akceptację bezpośrednio z poziomu aplikacji.

Ponadto, konto Bunq Business oferuje oprocentowanie nawet do 9 razy wyższe od oferty tradycyjnych banków, a wypłata naliczonych odsetek następuje co miesiąc. Miesięczna opłata za prowadzenie konta Bunq Business wynosi 9,99 euro.

Jak założyć konto?

Założenie konta Bunq Business zajmie tylko 5 minut – potrzebny będzie telefon, dane firmy oraz dokument potwierdzający tożsamość. Na początek należy potwierdzić swój numer telefonu za pośrednictwem strony internetowej.

 Zalety:

  • Konto w duchu zrównoważonego rozwoju
  • Rachunek umożliwiający integrację z API
  • Zautomatyzowany sposób płacenia faktur i rachunków

 

Koszty i cechy


Subskrypcja roczna534,00 zł (119,88 euro)
Roczna opłata za kartę0,00 zł
Wypłaty w kraju10 bezpłatnych wypłat z bankomatu
Wypłaty za granicą10 bezpłatnych wypłat z bankomatu miesięcznie

» Odwiedź stronę


> Otwórz Konto Bunq Business!