Konto Firma To Ja w Idea Banku to niezwykle elastyczne rozwiązanie dla przedsiębiorców. Zostało stworzone z myślą o tym, by odpowiadało na podstawowe potrzeby każdej firmy, w związku z czym oferuje szereg udogodnień. Za prowadzenie konta bank nie pobiera żadnych opłat przez pierwsze 24 miesiące pod warunkiem wykonania jednego przelewu do ZUS-u w danym miesiącu kalendarzowym lub w przypadku posiadania umowy leasingowej z Idea Getin Leasing S.A.

Co więcej, wszystkie wypłaty środków w placówkach banku oraz wszystkie standardowe przelewy internetowe są bezpłatne. Dodatkowo, każdemu posiadaczowi rachunku Firma To Ja przysługują dwa darmowe przelewy europejskie wykonane w systemie SEPA/ EuroElixir i dwa darmowe przelewy natychmiastowe w systemie Elixir w miesiącu, co na pewno docenią przedsiębiorcy, którzy współpracują z kontrahentami spoza Polski. Karta do konta wydawana jest bezpłatnie a w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych na minimum 400 zł, posiadacze konta są również zwolnieni z miesięcznej opłaty za kartę.

Jednak to nie wszystkie zalety oferty Idea Banku dla firm, na które mogą liczyć osoby zainteresowane ofertą. Każdy posiadacz rachunku firmowego Firma To Ja zyskuje dostęp do systemu transakcyjnego Idea Cloud, który oferuje wsparcie w zarządzaniu finansami. Jedną z korzyści tego systemu jest darmowa usługa Chmura Faktura, za pośrednictwem której można wystawiać faktury. Takie rozwiązanie na pewno usprawni działalność firmy i pozwoli zaoszczędzić cenny czas.

Osoby, których działalność wymaga przetwarzanie płatności, mogą skorzystać z jednego z oferowanych terminali płatniczych. Aby jeszcze bardziej ułatwić prowadzenie firmy, Idea Bank stworzył placówki Idea Hub, które zapewnią komfortowe miejsce do pracy oraz możliwość skorzystania z sal konferencyjnych i nieograniczonych ilości kawy – a wszystko bez dodatkowych opłat dla posiadaczy konta.

Jak założyć konto?

Aby otworzyć konto Firma To Ja, wystarczy odwiedzić stronę internetową lub jedną z placówek Idea Banku. Po wypełnieniu wniosku online oraz dopełnieniu wszelkich formalności, konto zostanie aktywowane.

Zalety: 

  • Brak opłat za prowadzenie konta przez 24 miesiące
  • Możliwość korzystania z systemu Idea Cloud oraz Chmura Faktura
  • Dostęp do przestrzeni coworkingowej Idea Hub
  • Możliwość otrzymania terminala płatniczego na preferencyjnych warunkach

Koszty i cechy


Subskrypcja roczna0,00 zł (przez 24 miesiące)
Roczna opłata za kartę0,00 zł
Wypłaty w kraju0 zł
Wypłaty za granicą2% (min. 10,00 zł)

» Odwiedź stronę


> Otwórz konto biznesowe Firma To Ja!