Konto N26 Business Metal to kolejny produkt niemieckiego banku internetowego z siedzibą w Berlinie skierowany do osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Miesięczna opłata wynosi 16,90 euro. Tak jak pozostałe konta N26 dla firm, konto N26 Business Metal również gwarantuje możliwość korzystania z płatności telefonem dzięki zintegrowaniu z usługą Apple Play oraz Google Pay a także obsługę konta za pośrednictwem intuicyjnej aplikacji mobilnej.

Poza udogodnieniami oferowanymi w standardowym koncie dla firm, oferta N26 Business Metal obejmuje również wiele dodatkowych korzyści. Każdy posiadacz konta otrzymuje 18-gramową metalową kartę MasterCard, która dostępna jest w trzech odcieniach. Posiadacze takiej karty mogą cieszyć się zwrotem gotówki w wysokości 0,5%, przelewami międzynarodowymi bez prowizji w każdej walucie. Co więcej, plan N26 Business Metal obejmuje możliwość wypłaty gotówki bez opłat aż osiem razy w strefie euro oraz nielimitowane wypłaty na świecie w każdej walucie.

Coś, co wyróżnia to konto na tle innych ofert skierowanych do przedsiębiorców, to pakiet gwarantowanych ubezpieczeń, które zapewnią spokój ducha bez względu na miejsce. Wśród nich znajdziemy ubezpieczenie wynajmowanych pojazdów do 20 000 euro, ubezpieczenie sportów zimowych, ubezpieczenie telefonu od kradzieży lub zniszczenia do 1000 euro oraz pakiet ubezpieczeń turystycznych i zdrowotnych.

Konto N26 Business Metal daje również możliwość stworzenia do 10 subkont, które pozwolą zorganizować finanse, a także możliwość tworzenia wspólnych przestrzeni z przyjaciółmi i rodziną. Jednak to nie koniec udogodnień – każdy posiadacz konta zyskuje dostęp do bogatej oferty zniżek oferowanych przez światowej klasy marki, np. Blinkist, Udemy, Skill Yoga.

Bezpieczeństwo wszelkich transakcji gwarantuje technologia 3D Secure oraz dwuetapowe uwierzytelnienie, za bezpieczeństwo środków (do 100 tys. euro) natomiast odpowiada niemiecki fundusz bankowy. W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z kontem każdy posiadacz rachunku N26 Business Metal może skorzystać ze specjalnej infolinii przez 7 dni w tygodniu – dedykowanej wyłącznie użytkownikom tego planu.

Jak założyć konto?

Założenie konta N26 Business Metal jest niezwykle proste i zajmuje kilka minut. Po pomyślnym potwierdzeniu swojego adresu email za pośrednictwem strony internetowej, należy pobrać aplikację N26 z App Store lub Google Play Store. Kolejny krok wymaga zarejestrowania się w aplikacji. Po zweryfikowania tożsamości, możemy zacząć korzystać z konta, a metalowa karta MasterCard zostanie przesłana pocztą.

 Zalety:

  • Zwrot gotówki w wysokości 0,5%
  • Bogaty pakiet ubezpieczeń
  • Dedykowana infolinia dostępna 7 dni w tygodniu w przypadku problemów z kontem

Koszty i cechy


Subskrypcja roczna902,00 zł (202,80 euro)
Roczna opłata za kartę0,00 zł
Wypłaty w kraju8 bezpłatnych wypłaty z bankomatu miesięcznie w strefie euro
Wypłaty za granicą8 bezpłatnych wypłaty z bankomatu miesięcznie w strefie euro

» Odwiedź stronę


> Załóż konto N26 Business Metal już teraz!