N26 to niemiecki dostawca mobilnych usług bankowych, który w swojej ofercie ma wiele produktów dostosowanych do różnych potrzeb użytkowników. Konto N26 Business skierowane jest przede wszystkim do przedsiębiorców posiadających własną działalność gospodarczą i jest podstawowym produktem dla klienta biznesowego.

Posiadacze tego konta mogą cieszyć się brakiem stałych opłat, możliwością korzystania z bankowości mobilnej za pośrednictwem intuicyjnej aplikacji oraz płatnościami przy użyciu telefonu dzięki integracji z Apple Pay i Google Pay. Każdy użytkownik otrzymuje kartę MasterCard, która jest akceptowana na całym świecie.

Co więcej, oferta obejmuje nieograniczoną liczbę bezpłatnych przelewów w każdej walucie, a także możliwość bezprowizyjnej wypłaty gotówki do trzech razy w miesiącu w strefie euro. To nie koniec udogodnień – użytkownicy karty N26 Business MasteCard mogą liczyć na natychmiastowy zwrot gotówki od każdej transakcji wynoszący 0,1%.

Dodatkowym atutem konta N26 Business jest jego prostota i funkcjonalność. Gdy zajdzie taka potrzeba, listę transakcji można pobrać w wygodnym formacie PDF lub CVS, a osobom lubiącym dobrą organizację na pewno przypadnie do gustu możliwość stworzenia dwóch dodatkowych subkont.

Bezpieczeństwo wszystkich transakcji gwarantuje technologia 3D Secure (3DS), a bezpieczeństwo konta – uwierzytelnienie dwuetapowe. Ale to nie wszystko. Wszystkie środki na koncie są objęte gwarancją niemieckiego funduszu bankowego do 100 tys. euro.

Jak założyć konto?

Aby otworzyć konto N26 Business, wystarczy tylko 8 minut. Na początek należy potwierdzić swój adres email za pośrednictwem strony internetowej, a następnie pobrać aplikację N26 z App Store lub Google Play Store. Po zarejestrowaniu się w aplikacji oraz zweryfikowaniu tożsamości, uzyskamy dostęp do konta, a karta zostanie przesłana pod wskazany adres.

 Zalety:

  • Konto w pełni mobilne, bez opłat
  • Bezpłatne nielimitowane przelewy w każdej walucie
  • 3 bezpłatne wypłaty z bankomatu miesięcznie w strefie euro

Koszty i cechy


Subskrypcja roczna0,00 zł
Roczna opłata za kartę0,00 zł
Wypłaty w kraju3 bezpłatne wypłaty z bankomatu miesięcznie w strefie euro
Wypłaty za granicą3 bezpłatne wypłaty z bankomatu miesięcznie w strefie euro

» Odwiedź stronę


> Otwórz konto N26 Business!