Konto firmowe Revolut Business Free to świetne rozwiązanie dla firm stawiających swoje pierwsze kroki w biznesie. Brak miesięcznej opłaty oraz szereg atrakcyjnych funkcji sprawiają, że jest to niezwykle konkurencyjna oferta.

Konto Revolut Business Free można otworzyć na zarejestrowaną nazwę firmy, a w ramach tego pakietu z dostępu do konta mogą korzystać aż dwie osoby. Gdy zespół firmy się powiększy, istnieje możliwość zwiększenia tego limitu za dodatkową dopłatą.

Ponadto, ta podstawowa wersja konta dla firm zapewnia możliwość korzystania z nieograniczonej liczby bezpłatnych przelewów pomiędzy kontami Revolut oraz 5 przelewów z wykorzystaniem lokalnych kont w GBP i EUR. Wszystkie przelewy międzynarodowe podlegają jednorazowej opłacie w wysokości 15 zł.

Dodatkowym udogodnieniem jest również możliwość przechowywania i wymiany środków aż w 28 walutach, a także dostęp do przedpłaconych kart debetowych, które umożliwiają wypłatę gotówki w bankomatach na całym świecie. Warto mieć na uwadze, że wypłata gotówki wiąże się z opłatą o wartości 2%. Dodatkowo, oferta Revolut Business Free obejmuje dostęp do kart wirtualnych, które pozwolą dokonywać bezpiecznych płatności online.

Jednak to nie wszystkie zalety tego rozwiązania. Rachunek Revolut Business Free umożliwia również pełną integrację z aplikacjami do księgowania oraz aplikacjami do organizacji pracy oraz pełną personalizację konta i jego funkcji dzięki otwartemu interfejsowi API.

Zarządzanie kontem jest niezwykle proste – przystępna aplikacja mobilna pozwala śledzić wydatki oraz pozostałe aktywności, a gdy potrzeby firmy się zwiększą, każdy posiadacz takiego rachunku może dopłacić za dodatkowe karty, przelewy powyżej bezpłatnego limitu lub przejść na wyższy plan podlegający miesięcznej opłacie.

Jak założyć konto?

Aby otworzyć rachunek firmowy Revolut Business Free, należy wypełnić krótki formularz online, co nie powinno zająć więcej niż 10 minut. Wniosek zostanie rozpatrzony w ciągu kilku dni roboczych.

Zalety:

  • Brak stałej opłaty miesięcznej
  • Dostęp do konta dla dwóch osób
  • Międzynarodowy numer IBAN
  • Nieograniczona liczba przelewów pomiędzy kontami Revolut oraz 5 przelewów lokalnych

Koszty i cechy


Subskrypcja roczna0,00 zł
Roczna opłata za kartę0,00 zł
Wypłaty w kraju2%
Wypłaty za granicą2%

» Odwiedź stronę


> Otwórz konto Revolut Business Free!