Wygodna bankowość dla firm zapewniająca dostęp do kont w GBP i EUR, 100 przelewów lokalnych oraz 10 przelewów międzynarodowych.

Rachunek firmowy Revolut Business Grow to oferta skierowana do firm, które poszukują kompleksowych rozwiązań bankowych, odpowiadających na potrzeby rozwijającego się przedsiębiorstwa.

Oferta Revolut Business Grow obejmuje udogodnienia dostępne w podstawowej ofercie dla firm, czyli możliwość przechowywania i wymiany środków w 28 walutach, nieograniczoną liczbę przelewów pomiędzy kontami Revolut, lokalne konta w GBP i EUR oraz międzynarodowy numer IBAN, oraz wiele dodatkowych funkcji i możliwości, które sprawdzą się w firmach stawiających na dynamiczny rozwój.

Każda firma posiadająca konto Revolut Business Grow w ramach miesięcznej opłaty w wysokości 125 zł otrzymuje bezpłatny dostęp do konta aż dla 10 osób, możliwość wykonania 100 bezpłatnych przelewów z kont lokalnych, 10 bezpłatnych przelewów międzynarodowych oraz możliwość wymiany walut o wartości do 50 tys. zł po rzeczywistym kursie międzybankowym. Tak jak w przypadku podstawowej wersji konta dla firm, oferta ta umożliwia pełną integrację z aplikacjami księgowymi oraz aplikacjami do organizacji pracy, co pomoże usprawnić funkcjonowanie firmy.

Co więcej, otwarty interfejs API pomoże też w pełni spersonalizować konto, by jeszcze lepiej dostosować je do potrzeb firmy. Jednak to nie wszystkie zalety rachunku firmowego Revolut Business Grow. Każda firma posiadająca ten rachunek może liczyć na priorytetową całodobową pomoc techniczną, a także możliwość przydzielenia dostępu do konta współpracownikom i zmodyfikowania ich ograniczeń.

Jak założyć konto?

Otwarcie konta firmowego Revolut Business Grow na zarejestrowaną nazwę firmy jest niezwykle proste – wypełnienie krótkiego formularza online zajmie co najwyżej 10 minut. W ciągu kilku dni roboczych zespół Revolut sprawdzi wniosek i poinformuje o decyzji.

 Zalety:

  • 100 bezpłatnych przelewów lokalnych i 10 przelewów międzynarodowych
  • Dostęp do konta dla 10 osób
  • Możliwość integracji z aplikacjami księgowymi oraz personalizacji konta
  • Wysoki limit wymiany środków po rzeczywistym kursie wymiany walut

Koszty i cechy


Subskrypcja roczna1.500,00 zł
Roczna opłata za kartę0,00 zł
Wypłaty w kraju2%
Wypłaty za granicą2%

» Odwiedź stronę


> Otwórz rachunek firmowy Revolut Business Grow!