Konto firmowe Revolut Freelancer Free to elastyczne rozwiązanie dla początkujących freelancerów. Brak stałej miesięcznej opłaty pozwoli na zminimalizowanie kosztów działalności na tym początkowym etapie.

Oferta Revolut Freelancer Free obejmuje dostęp do nieograniczonej liczby bezpłatnych przelewów i płatności pomiędzy kontami Revolut oraz 5 przelewów z lokalnych kont w GBP i EUR. Co więcej, każdy posiadacz konta może skorzystać z możliwości przechowywania i wymiany środków aż w 28 walutach.

Dodatkowe atuty tego rozwiązania to dostęp do międzynarodowego numeru IBAN oraz bezpłatnej karty przedpłaconej, za pomocą której można wypłacać gotówkę w bankomatach, za co pobierana jest opłata w wysokości 2%. Istnieje możliwość wydania dodatkowych kart do konta dla współpracowników, co wiąże się z dodatkowym kosztem, a także kart wirtualnych, za pomocą których można dokonywać bezpiecznych transakcji online. To jednak nie koniec udogodnień.

Dzięki otwartemu interfejsowi API konto Revolut Freelancer Free można spersonalizowania tak, aby jak najlepiej służyło potrzebom działalności. Dodatkową zaletą jest również możliwość zintegrowania konta z jedną z popularnych aplikacji do księgowania i organizacja pracy, np. Xero, FreeAgent oraz Slack.

To elastyczne rozwiązanie bankowe pozwala również na dostosowanie oferty do aktualnych potrzeb działalności, za dodatkową opłatą oferując przelewy międzynarodowe, dodatkowe karty, czy większą liczbę przelewów lokalnych oraz wymianę walut po rzeczywistym kursie międzybankowym.

Jak założyć konto?

Otwarcie konta Revolut Freelancer Free jest bardzo proste. Wystarczy za pośrednictwem strony internetowej wypełnić krótki formularz online. Wniosek zostanie rozpatrzony w ciągu kilku dni roboczych.

Zalety:

  • Przechowywanie i wymiana środków w 28 walutach
  • Brak stałej miesięcznej opłaty
  • Możliwość śledzenia wydatków
  • Nieograniczona liczba przelewów pomiędzy kontami Revolut

Koszty i cechy


Subskrypcja roczna0,00 zł
Roczna opłata za kartę0,00 zł
Wypłaty w kraju2%
Wypłaty za granicą2%

» Odwiedź stronę


> Otwórz konto Revolut Freelancer Free!