Konto firmowe Revolut Freelancer Professional to kolejny produkt skierowany do freelancerów, który oferuje więcej możliwości od podstawowej oferty dla tego typu przedsiębiorców.

Poza podstawowymi udogodnieniami, takimi jak dostęp do nieograniczonej liczby bezpłatnych przelewów i płatności pomiędzy kontami Revolut, możliwości przechowywania i wymiany środków aż w 28 walutach oraz dostęp do lokalnych kont w GBP i Euro oraz międzynarodowego numeru IBAN, każdy posiadacz konta Revolut Freelancer Professional w ramach miesięcznej opłaty może wykonać aż 20 przelewów z lokalnych kont w GBP i EUR oraz 5 przelewów międzynarodowych.

Oferta obejmuje również szereg innych opcji, które przydadzą się każdej firmie niezależnie od skali działalności, a wśród nich możliwość wymiany środków do 25 tys. zł po rzeczywistym kursie wymiany walut, możliwość przydzielenia dostępu do konta współpracownikom i zmodyfikowania ograniczeń, a także dostęp do priorytetowej całodobowej pomocy technicznej.

Co więcej, konto Revolut Freelancer Professional pozwala na wykonywanie płatności zbiorczych za pośrednictwem przesłanego pliku, co znacznie usprawni funkcjonowanie firmy. Tak jak w przypadku bezpłatnego konta Revolut Freelancer, wersja płatna obejmuje również dostęp do otwartego interfejsu API, co umożliwia spersonalizowanie konta i dostosowanie jego funkcjonalności.

Ponadto, konto Revolut Freelancer Professional daje możliwość integracji z popularnymi aplikacjami do księgowania i organizacji pracy, takimi jak Xero, Slack czy FreeAgent. Miesięczna opłata wynosi 36 zł, z której można zrezygnować w dowolnym momencie, by korzystać z bezpłatnej wersji konta.

Jak założyć konto?

Aby otworzyć konto Revolut Freelancer Professional, należy wypełnić krótki formularz za pośrednictwem strony internetowej. Wniosek zostanie rozpatrzony w ciągu kilku dni roboczych.

 Zalety:

  • 20 bezpłatnych przelewów lokalnych i 5 przelewów międzynarodowych
  •  Niska opłata miesięczna z możliwością rezygnacji w dowolnym momencie
  • Dostęp do otwartego interfejsu API oraz możliwość integracji z aplikacjami
  • Wysoki limit wymiany środków po rzeczywistym kursie wymiany walut

Koszty i cechy


Subskrypcja roczna432,00 zł
Roczna opłata za kartę0,00 zł
Wypłaty w kraju2%
Wypłaty za granicą2%

» Odwiedź stronę


> Otwórz rachunek Revolut Freelancer Professional!