TransferWise Business to darmowe wielowalutowe konto dla przedsiębiorców, które oferuje szereg korzystnych rozwiązań bankowych dla firm, które działają w środowisku międzynarodowym.

Podstawą oferty TransferWise Business są szybkie międzynarodowe przelewy w ponad 40 walutach, które ułatwią opłacenie faktur zagranicznych kontrahentów czy zakup sprzętu.

Co więcej, założenie konta nie wiąże się z żadna opłatą, a koszty związane z przelewami są niskie i przejrzyste. Zarządzanie nimi umożliwia intuicyjna aplikacja. Każdy posiadacz rachunku TransferWise Business otrzymuje kartę MasterCard, która umożliwia płatność w aż 150 walutach.

Ponadto, konto umożliwia integrację z popularnymi systemami księgowymi, takimi jak Xero czy QuickBooks, obsługę płatności seryjnych, a także możliwość dodawania dodatkowych użytkowników konta. Wszystkie transakcje obsługiwane w ramach konta TransferWise Business bazują na niskich opłatach prowizyjnych.

Co jednak ważne, przewalutowanie środków opiera się na międzybankowym realnym kursie wymiany walut.

Jak założyć konto?

Założenie konta TransferWise Business nie wiąże się z żadnymi opłatami i trwa kilka minut. Pierwszym krokiem jest podanie wszelkich niezbędnych informacji o firmie. Kolejnym jest weryfikacja tożsamości. Konto działa od razu, natomiast karta zostanie przesłana pocztą.

 Zalety:

  • Brak stałych opłat za prowadzenie konta
  • Przejrzyste opłaty transakcyjne
  • Bezpłatna karta wielowalutowa MasterCard

Koszty i cechy


Subskrypcja roczna0,00 zł
Roczna opłata za kartę0,00 zł
Wypłaty w krajuBezpłatne do 200 GBP miesięcznie
Wypłaty za granicąBezpłatne do 200 GBP miesięcznie

» Odwiedź stronę


> Założ konto TransferWise Business już dziś!