Konto firmowe mBiznes Start to oferta, która sprawdzi się w przypadku osób stawiających swoje pierwsze kroki w prowadzeniu firmy lub jednoosobowej działalności gospodarczej. Podstawową zaletą tego rachunku jest brak opłat za prowadzenie konta oraz bezpłatna karta płatnicza wydawana do każdego konta. Co więcej, każdy klient może skorzystać z darmowych wypłat gotówki powyżej 100 zł z bankomatów Planet Cash, Euronet i BZ WBK S.A. oraz całodobowej pomocy eksperta w przypadku jakichkolwiek problemów.

Wszystkie płatności oraz wypłaty gotówki wykonywane za pośrednictwem systemu płatności mobilnej Blik są bezpłatne. Dodatkowym udogodnieniem w zarządzaniu finansami firmowymi jest możliwość korzystania z wygodnej aplikacji mobilnej oraz serwisu transakcyjnego.

W ramach oferty wszystkie przelewy do Urzędu Skarbowego oraz ZUS-u są bezpłatne, a mBank oferuje posiadaczom konta 5 dodatkowych przelewów internetowych bez dodatkowych opłat.

Warto dodać, że konto firmowe mBiznes Start mogą otworzyć wyłącznie osoby, które zarejestrowały działalność gospodarczą w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Natomiast po upływie 12 miesięcy od otwarcia rachunku konto mBiznes Start zostanie przekształcone w mBiznes Komfort lub jedno z innych dostępnych kont biznesowych w ofercie banku: mBiznes Standard lub mBiznes Premium.

Jak założyć konto?

Konto mBiznes Start można otworzyć zarówno przez internet, jak i w oddziale banku. Osoby, które posiadają rachunek w mBanku, mogą wypełnić wniosek online. Po potwierdzeniu umowy kodem autoryzacyjnym SMS konto zostanie aktywowane w ciągu 5 minut. Pozostałe osoby zainteresowane ofertą mogą wypełnić wniosek online, a następnie podpisać umowę za pośrednictwem kuriera lub w jednej z placówek banku.

Zalety:

  • 0 zł za prowadzenie konta oraz kartę
  • Bezpłatne przelewy do US i ZUS
  • 5 bezpłatnych przelewów internetowych
  • 0 zł za płatności i wypłaty Blik

Koszty i cechy


Subskrypcja roczna0,00 zł
Roczna opłata za kartę0,00 zł
Wypłaty w krajuWypłaty powyżej 100 zł: 0,00 zł (Planet Cash, Euronet i BZ WBK S.A.)
Wypłaty za granicą3%, min. 10,00 zł

» Odwiedź stronę


> Otwórz konto konto firmowe mBiznes Start!