Konto firmowe BIZnest od Nest Banku to elastyczne rozwiązanie dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które pozwoli zminimalizować koszty związane z prowadzeniem rachunku firmowego. Oferta obejmuje wiele bezpłatnych usług, m.in. prowadzenie konta, internetowe przelewy (także te do ZUS-u oraz Urzędu Skarbowego) oraz wydanie karty debetowej Visa. Jednak to nie wszystkie zalety tego konta.

Posiadacze rachunku firmowego mogą również korzystać z bezpłatnych wypłat gotówki we wszystkich bankomatach w Polsce. W ramach konta BIZnest możliwe jest też dokonywanie bezprowizyjnych wpłat gotówki we wpłatomatach Euronet na terenie Polski.

Konto BIZnest oferuje swoim klientom również szereg dodatkowych usług, które mogą okazać się pomocne w rozwijaniu firmy, np. możliwość otrzymania terminala płatniczego za 0 zł na okres 12-miesięcznej dzierżawy, który ułatwi przetwarzanie płatności w ramach działalności biznesowej.

Co więcej, posiadacze konta firmowego mogą skorzystać z możliwości natychmiastowego finansowania faktur za pośrednictwem usługi Faktoria, zamiast czekać na płatności od kontrahentów.

Dla przedsiębiorców zainteresowanych kredytem istnieje natomiast możliwość skorzystania z oferty BIZnest Kredyt w Ratach, w ramach którego bank oferuje nawet do 800 tys. zł przy zerowym oprocentowaniu, z możliwością spłaty nawet w 144 ratach.

Jak założyć konto?

Konto firmowe BIZnest można otworzyć w bardzo prosty sposób zarówno za pośrednictwem internetu, jak i w oddziale banku. Aby otworzyć konto bez konieczności wychodzenia z domu, należy wypełnić wniosek na stronie banku, a następnie wybrać jedną z opcji: weryfikacja konta przelewem, podpisanie umowy za pośrednictwem przesyłki kurierskiej lub w oddziale banku.

Zalety:

  • Bezpłatne otwarcie i prowadzenie konta
  • Darmowa wypłata gotówki we wszystkich bankomatach w Polsce
  • Możliwość otrzymania terminalu płatniczego
  • Bezpłatna karta Visa

Koszty i cechy


Subskrypcja roczna0,00 zł
Roczna opłata za kartę0,00 zł
Wypłaty w kraju0,00 zł
Wypłaty za granicą5 zł

» Odwiedź stronę


>>>Otwórz konto biznesowe BIZnest!