Konto Firmowe Godne Polecenia w ofercie banku Santander to idealne rozwiązanie dla firm, których działalność nie wymaga wykonywania zbyt wielu transakcji.

Bank nie pobiera żadnych opłat za prowadzenie konta pod warunkiem opłacenia składki ZUS za pośrednictwem rachunku na minimalną kwotę 200 zł.

W przypadku niespełnienia tego warunku miesięczna opłata za prowadzenie rachunku wynosi 25 zł. Przelewy internetowe do ZUS-u i Urzędu Skarbowego oraz 15 internetowych przelewów wykonanych w systemie Elixir są bezpłatne.

Co więcej, posiadacze rachunku firmowego w Santander mogą skorzystać z dodatkowego bezpłatnego konta walutowego w jednej z wybranych walut: EUR, USD lub GBP. Dodatkowo, bank nie nalicza opłat za kartę (Visa Business Electron lub Mastercard Business Debit), jeśli kwota transakcji wykonanych kartą w poprzednim miesiącu kalendarzowym wynosiła co najmniej 400 zł.

Oferta konta Godnego Polecenia obejmuje również możliwość otrzymania premii do 900 zł po spełnieniu warunków opisanych w regulaminie. Dodatkowym atutem, który warto wziąć pod uwagę, jest możliwość wypłaty środków ze wszystkich bankomatów w kraju za 0 zł.

Jak założyć konto?

Aby otworzyć konto Firmowe Godne Polecenia, wystarczy skorzystać z bankowości internetowej, mobilnej lub skontaktować się z infolinią banku. Osoby, które mają ukończone 18 lat, są obywatelami Polski oraz posiadają zarejestrowaną działalność gospodarczą mogą wypełnić wniosek online, podając wymagane dane osobowe oraz firmowe. Autoryzacja konta jest możliwa na dwa sposoby: poprzez wykonanie przelewu lub za pośrednictwem kuriera. Następnie karta do konta zostanie przesłana na adres korespondencyjny, który został podany we wniosku.

Zalety:

  • Brak opłat za prowadzenie konta oraz kartę
  • Darmowe przelewy do US i ZUS oraz 15 przelewów internetowych
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów
  • Możliwość otrzymania premii o wartości do 900 zł

Koszty i cechy


Subskrypcja roczna0,00 zł
Roczna opłata za kartę0,00 zł
Wypłaty w kraju0 zł (bankomaty Santander) (w przypadku miesięcznych transakcji o wartości min. 400 zł) lub 7 zł
Wypłaty za granicą1,5%-4%, min 10 zł

» Odwiedź stronę


> Załóż konto firmowe Godne Polecenia już teraz!