Karta Bunq Travel to kolejny produkt holenderskiej firmy Bunq, który wspiera ideę przejrzystych finansów osobistych oraz ułatwia funkcjonowanie w środowisku międzynarodowym. Karta Bunq Travel to karta przedpłacona, która działa tak jak tradycyjna karta kredytowa. Przy użyciu karty Bunq Travel MasterCard można zatem wypożyczyć samochód, lub zarezerwować pokój w hotelu. Jedynym ograniczeniem jest wysokość wpłaconej na rachunek kwoty, która jest jednocześnie limitem karty.

To świetne rozwiązanie dla osób, które z różnych względów nie zdecydowały się na tradycyjną kartę kredytową. Co więcej, ogromną zaletą takiego rozwiązania jest brak stałych miesięcznych opłat, a jednorazowy koszt za kartę wynosi 9,90 euro.

W ramach karty Bunq Travel każdy użytkownik otrzymuje również dostęp do holenderskiego konta w euro. Wszystkie transakcje bazują na rzeczywistych kursach walut, co pozwala zaoszczędzić nawet do 3% na płatnościach poza granicami kraju w porównaniu z tradycyjną bankowością.

Karta Bunq Travel to również synonim bezpieczeństwa – kartę można w prosty sposób zablokować lub odblokować z poziomu aplikacji lub włączyć możliwość otrzymywania powiadomień push o wszelkich transakcjach. To również idealne rozwiązanie podczas podróży w większej grupie.

Aplikacja umożliwia stworzenie grupy, w której rejestrowane będą wszystkie transakcje uczestników. Aby podzielić kwotę i rozliczyć się ze znajomymi, wystarczy jedno kliknięcie w aplikacji. Z karty Bunq Travel można również korzystać za pośrednictwem Apple Pay i Google Pay.

Jak wnioskować o wydanie karty?

Aby otrzymać kartę Bunq Travel, należy zainstalować aplikację, a następnie wybrać Travel Card z dostępnych opcji. Kolejnym krokiem jest podanie danych, dostarczenie za pomocą aplikacji dokumentu potwierdzającego tożsamość, a następnie przejście procesu weryfikacji za pośrednictwem wideo. Dostępem do konta możemy cieszyć się w zaledwie 5 minut.

 Zalety:

  • Firma działająca duchu zrównoważonego rozwoju
  • Brak stałych miesięcznych opłat
  • Wymiana walut po realnym międzybankowym kursie

Koszty i cechy


Subskrypcja roczna0,00 zł
Dodatkowa karta44,00 zł
Limit-
Wypłaty w kraju0,90 euro za każdą wypłatę
Roczna stopa procentowa-
Wypłaty za granicę- (0,90 euro za każdą wypłatę)
Okres bezodsetkowy-

» Odwiedź stronę


> Zacznij korzystać z Bunq Travel!