Karta przedpłacona Mastercard, którą można wykorzystać do płatności w wielu różnych walutach obcych, takich jak euro i dolar, zgodnie z korzystnymi kursami walutowymi. Idealny sposób na dokonywanie płatności w trakcie podróży lub zakupów online.

Ile kosztuje karta Viabuy? Gdy zamawiasz kartę, płacisz z góry za 3 lata, co daje kwotę 375 zł. Po upływie trzech lat koszt karty wynosi 125 zł rocznie.

Karta Viabuy to kusząca opcja dla fanów prostoty. W przypadku karty Mastercard od Viabuy nie jest konieczne posiadanie rachunku bankowego. Kartę otrzymuje się po utworzeniu konta online na platformie Viabuy. Ponieważ jest to karta przedpłacona, nie trzeba przedstawiać dokumentu potwierdzającego dochody. Można wybrać jedną z dwóch eleganckich wersji karty – czarną lub złotą. Obie wersje mają te same funkcjonalności, dlatego decyzja o wyborze odpowiedniej kolorystyki jest wyłącznie kwestią gustu.

Tak jak ma to miejsce w przypadku wszystkich kart przedpłaconych, w celu korzystania z niej, należy w pierwszej kolejności zasilić kartę środkami. Zasilenie karty za pomocą przelewu bankowego jest bezpłatne. Za niewielką opłatą można również skorzystać z innych rozwiązań.

Zalety:

  • Karta niezależna od rachunku bankowego
  • Wniosek online w kilka minut
  • Dostawa karty w ciągu 24 godzin
  • Korzystanie z karty w wielu różnych walutach zgodnie z korzystnymi kursami walutowymi
  • Nieodzowne narzędzie w podróży zagranicznej
  • Strona internetowa i centrum obsługi w języku polskim

Koszty i cechy


Subskrypcja roczna125,00 zł
Wypłaty w kraju20 zl
Dodatkowa karta62,00 zł
Limit5.000 zł
Roczna stopa procentowa-
Wypłaty za granicę2,75 %
Okres bezodsetkowy-

» Odwiedź stronę


> Zamów kartę Viabuy Mastercard tutaj!