Karta przedpłacona Revolut stanowi niedrogą alternatywę dla tradycyjnej karty kredytowej, przeznaczoną dla osób często podróżujących i przebywających zagranicą. Dodatkowo każdy posiadacz karty otrzymuje dostęp do darmowego rachunku bieżącego w Wielkiej Brytanii oraz konta Euro IBAN.Korzystanie z karty oraz konta jest bezpłatne.

Wypłata pieniędzy i dokonywanie płatności aż w 150 walutach obcych są tańsze niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnej karty kredytowej. Płatności w walucie obcej są realizowane wyłącznie w oparciu o rzeczywiste kursy wymiany walutowej i bez naliczania jakichkolwiek prowizji. Co więcej, konto wraz z kartą Revolut umożliwia wykonywanie międzynarodowych przelewów nawet w 29 walutach.

Revolut to nowoczesna usługa dostępna w całości online. Konto jest obsługiwane za pośrednictwem smartfona. Elegancka aplikacja na smartfony umożliwia przelewanie środków, wymianę walut i śledzenie wydatków.

Jak wnioskować o wydanie karty?

Kliknij poniżej w „Zamów kartę Revolut”, by przejść na dedykowaną stronę internetową. Podaj swój numer telefonu, by otrzymać wiadomość z linkiem do pobrania aplikacji. Następnie wprowadź swoje dane osobowe i zacznij korzystać z osobistego konta. Cały proces trwa zaledwie klika miniut. Każde z dostępnych konto Revolut – Standard, Premium oraz Metal – jest połączone z numerem IBAN, dlatego można korzystać z niego również jak z rachunku bankowego.

Zalety:

  • Szybkie i łatwe zamówienie karty w kilka minut
  • Większość usług, w tym aplikacja i karta MasterCard, jest bezpłatna
  • Brak opłat za płatności dokonywane w walutach obcych
  • Dostęp do konta IBAN

Koszty i cechy


Subskrypcja roczna0,00 zł
Wypłaty w kraju0,00 zł (do 800 zł w wersji Standard)
Dodatkowa karta25,64 zł
Limit-
Roczna stopa procentowa-
Wypłaty za granicę0,00 %
Okres bezodsetkowy-

» Odwiedź stronę


> Zamów kartę Revolut Mastercard online już teraz!


Czym jest Revolut?

Revolut to spółka z siedzibą w Wielkiej Brytanii, której misją jest gwarantowanie klientom prostoty i przejrzystości w dokonywaniu płatności kartą w połączeniu z możliwie najniższymi kosztami. To spółka działająca w branży technologii finansowych, która świadczy wydajne usługi online i oferuje przejrzyste taryfy.