Przedpłacona karta Veritas to świetne rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje elastycznej formy bankowości, bez względu na wiek czy sytuację osobistą. To znacznie więcej niż karta. Oferta obejmuje dostęp do podstawowych usług bankowych, dzięki czemu każdy posiadacz karty przedpłaconej Veritas może korzystać z możliwości wypłaty gotówki w ponad 20 milionach bankomatów na świecie, depozytu gotówki, płatności stacjonarnych i internetowych oraz przelewów, które obejmują opłata rachunku za prąd czy wodę.

Co więcej, klienci otrzymują elegancką kartę przedpłaconą Mastercard, na którą można wpłacać środki w ramach wybranego limitu. Karta Veritas to również gwarancja bezpieczeństwa. Tak jak każda karta kredytowa Mastercard, karta Veritas jest zabezpieczona paskiem magnetycznym, chipem elektronicznym oraz PIN-em, a przedpłaconymi środkami można w prosty sposób zarządzać online. 

Ale to nie wszystkie zalety tej oferty. Osoby, które często podróżują, docenią możliwość oszczędności na wymianie walut – niektóre miejsca umożliwiają obciążenia w euro, co wiąże się z uniknięciem prowizji związanej z taką transakcją. W pozostałych miejscach opłata za przewalutowanie wynosi tylko 1,99% a koszt związany z wypłatą środków to 2,50 euro. W ofercie dostępne są trzy poziomy: zwykły, classic oraz VIP, które dostosowane są do wymagań różnych grup klientów. 

Jak wnioskować o wydanie karty? 

Karta przedpłacona nie wymaga posiadanie konta bankowego, w związku z czym Veritas nie weryfikuje historii kredytowej. Wystarczy zamówić wybraną kartę za pośrednictwem internetowego formularza, podając dane oraz zasilając kartę. Wysyłka oraz wydanie karty nie wiążą się z żadnymi opłatami a roczna opłata za kartę wynosi 29,90 euro.

Zalety: 

  • Wszystkie funkcje banku w jednej karcie 
  • Brak konieczności weryfikacji historii kredytowej 
  • Brak opłat za wydanie i wysyłkę karty 

Koszty i cechy


Subskrypcja roczna129,71 zł
Dodatkowa karta-
Limit-
Wypłaty w kraju2,50 €
Roczna stopa procentowa-
Wypłaty za granicę-
Okres bezodsetkowy-

» Odwiedź stronę


> Zamów kartę przedpłaconą Veritas!