Rachunek eKonto w mBanku to nowoczesny rachunek osobisty dostępny w trybie online. Stanowi idealny wybór dla tych, którzy chcą zarządzać wszystkimi transakcjami i operacjami bankowymi online za pośrednictwem komputera lub urządzenia mobilnego.

Rachunek eKonto standard jest dostępny bezpłatnie bez konieczności spełnienia szczególnych wymogów. Konto można otworzyć i zamówić kartę debetową w trybie online w prosty sposób. We wniosku można wybrać opcję Mastercard lub Visa. Kartę można otrzymać bez dodatkowych opłat, realizując na rachunku co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie.

Wypłacanie środków z bankomatów BZ WBK i Euronet Cash Planet jest bezpłatne. W przypadku pozostałych bankomatów w kraju naliczana jest opłata w wysokości 7 zł. Dlatego zaleca się dodanie usługi wypłat z bankomatu, dzięki której można wypłacać środki bezpłatnie ze wszystkich bankomatów w kraju za jedyne 5 zł miesięcznie.

Oferowany przez mBank rachunek osobisty zapewnia wiele dodatkowych usług, takich jak świetna aplikacja na urządzenia mobilne, za pośrednictwem której można w prosty sposób przeglądać konto i realizować transakcje.

Rachunek eKonto od mBanku to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy szukają kompleksowego rachunku z szeregiem dodatkowym funkcji i możliwością zarządzania nim w całości w trybie online.

Zalety:

  • Stosunkowo tani rachunek osobisty
  • Innowacyjny rachunek bankowy z pełną obsługą w trybie online
  • Doskonale zaprojektowana aplikacja na urządzenia mobilne
  • Możliwość wyboru karty debetowej Visa lub Mastercard

Cechy


Subskrypcja roczna0,00 zł
Roczna opłata za kartę48,00 zł
Wypłaty w kraju0 zł
Wypłaty za granicą10 zł

» Odwiedź stronę


> Zamów eKonto w mBanku w trybie online już teraz!