Czy konto osobiste Getin UP Free to faktycznie konto za free? Zgadza się. To rachunek, który może być całkowicie darmowy, a oto dowód.

Po pierwsze, nie są pobierane żadne opłaty za otwarcie i prowadzenie rachunku. Po drugie, za darmo można otrzymać również kartę debetową Mastercard w przypadku realizacji transakcji na kwotę 300 zł miesięcznie. Jeśli chodzi o wypłaty środków, wypłaty z bankomatów Euronet Cash i Planet są darmowe. Spełniając te wymagania, nie płacimy ani grosza za osobisty rachunek bankowy.

Ale to nie wszystko. Getin Bank oferuje bardzo interesujący pakiet świadczeń tym klientom, którzy wpłacają na rachunek swoje wynagrodzenie w wysokości co najmniej 1000 zł miesięcznie.

Posiadacze rachunku otrzymują szereg dodatkowych usług, takich jak zwrot wydatków za przeprowadzone transakcje w wysokości 2% i lepsze oprocentowanie rachunku oszczędnościowego. Dlatego dość korzystnym rozwiązaniem może być realizacja wszystkich operacji bankowych w tym banku i korzystanie z zalet tego pakietu świadczeń.

Zalety:

  • Łatwe wykonywanie operacji bankowych za pośrednictwem internetu lub aplikacji mobilnej
  • Wiele możliwości wypłaty środków
  • Możliwość indywidualnego zaprojektowania karty
  • Interesujący pakiet świadczeń

Cechy


Subskrypcja roczna0,00 zł
Roczna opłata za kartę83,88 zł
Wypłaty w kraju3,5%; min. 5 zł
Wypłaty za granicą4,5%; min. 10 zł

» Odwiedź stronę


> Otwórz rachunek Getin UP Free już teraz!