iKonto to ciekawy rachunek osobisty oferowany przez bank BGŻ BNP Paribas, który można otworzyć i w całości zarządzać nim w trybie online. Konto jest darmowe w przypadku miesięcznych wpłat w wysokości co najmniej 1000 zł. Ponadto, w przypadku realizacji transakcji o minimalnej wartości 300 zł miesięcznie, karta płatnicza BGŻ BNP Paribas jest wydawana bezpłatnie.

Rachunek osobisty iKonto oferuje wiele możliwości wypłaty gotówki podczas płacenia kartą oraz wygodne usługi bankowości internetowej. Umożliwia to łatwą realizację codziennych operacji bankowych online w każdym miejscu i o każdej porze.

Wyjątkową zaletą tego rachunku jest możliwość wypłaty środków ze wszystkich bankomatów BNP Paribas na całym świecie bez dodatkowych opłat.

Jeśli szukasz nowoczesnego i komfortowego rachunku osobistego, gwarantującego szereg usług i niskie ceny, iKonto może okazać się właściwym wyborem.

Zalety:

  • Bezpłatna wypłaty ze wszystkich bankomatów BNP Paribas za granicą
  • Możliwość otwarcia i prowadzenia rachunku za darmo.
  • Duży bank uniwersalny z doskonałą obsługą
  • Rachunek, którym można zarządzać w całości online

Cechy


Subskrypcja roczna10,00 zł
Roczna opłata za kartę84,00 zł
Wypłaty w kraju0 zł
Wypłaty za granicą3%; min. 10 zł

» Odwiedź stronę


> Zapytaj o swoje iKonto w banku BGŻ BNP Paribas!


Informacje o banku BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas to bank uniwersalny powiązany z Grupą BNP Paribas, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Oferuje szeroką gamę produktów i skuteczne rozwiązania w zakresie bankowości prywatnej i inwestycyjnej.