Bank Millennium oferuje Konto 360° w trzech wariantach w zależności od wieku klienta: konto przeznaczone dla nastolatków przed ukończeniem 18 roku życia, konto dla osób dorosłych w wieku 18-25 lat i konto dla osób dorosłych w każdym przedziale wiekowym.

Ten rachunek osobisty wydaje się być stosunkowo drogi, ale oferuje szereg dodatkowych usług i pozwala uniknąć wielu kosztów po spełnieniu określonych warunków.

W przypadku wpłat miesięcznych na rachunku w wysokości co najmniej 1000 zł roczna subskrypcja konta jest bezpłatna. Roczna opłata za korzystanie z karty debetowej wynosi 84 zł i nie można jej uniknąć. Należy jednak pamiętać, że jest to opłata powszechnie naliczana przez większość polskich banków.

Konto 360° jest powiązane z praktycznymi usługami online. Dostęp do niego można uzyskać za pośrednictwem różnych urządzeń elektronicznych. Aplikacja Millennium na urządzenia mobilne, w tym smartfony i tablety, została dobrze zaprojektowana i jest prosta w nawigacji.

Dodatkową i wyjątkową zaletą tego rachunku jest pakiet ubezpieczeń otrzymywany za darmo przez pierwszy rok subskrypcji. Umożliwia on klientowi i jego rodzinie korzystanie z opieki medycznej i usług assistance dla domu w każdej sytuacji.

Zalety:

  • Aplikacja mobilna i dostęp online z każdego miejsca
  • Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń
  • Bezpłatne zarządzanie rachunkiem
  • Szczególne korzyści dla młodych użytkowników

Cechy


Subskrypcja roczna96,00 zł
Roczna opłata za kartę84,00 zł
Wypłaty w kraju5 zł
Wypłaty za granicą2,50% min. 9 zł

» Odwiedź stronę


> Zapytaj teraz o Konto 360° od Millennium Banku!