Bunq Premium to oferta holenderskiej firmy Bunq z siedzibą w Amsterdamie, która rozpoczęła swoją działalność w 2015 roku. Firma ta skupia się na działalności w duchu zrównoważonego rozwoju oraz transparentności i dba o to, by jej usługi były odpowiedzią na realne potrzeby użytkowników. Konto Bunq Premium to konto skierowane do użytkowników indywidualnych, a jego główną rolą jest ułatwienie życia posiadaczom rachunku.

Dzięki intuicyjnej aplikacji oraz przejrzystej stronie internetowej każdy posiadacz konta Bunq Premium może w prosty sposób zarządzać swoimi finansami, przeglądać wydatki, tworzyć subkonta, z których każde ma swój odrębny numer IBAN.

Co więcej, konto Bunq Premium wspiera użytkowników w oszczędzaniu – funkcja Auto Save pozwala zaokrąglić każdą płatność do pełnego euro i zaoszczędzić różnicę na wybrany cel. Kolejną z wielu przydatnych funkcji jest automatyczne kategoryzowanie wydatków oraz możliwość automatycznego rozdysponowania wypłaty na odpowiednie subkonta.

Tak jak w przypadku innych kont oferowanych przez Bunq, to posiadacz rachunku ma pełną kontrolę nad swoimi pieniędzmi – pomagają w tym powiadomienia o nadchodzącej zaplanowanej płatności, którą należy zaakceptować. Konto Bunq Premium świetnie sprawdzi się w podróży. Oferta obejmuje do 10 wypłat gotówki w miesiącu bez dodatkowych opłat oraz możliwość przewalutowania na podstawie realnego międzybankowego kursu wymiany walut.

Każdemu posiadaczowi rachunku przysługują dwie karty płatnicze – MasterCard oraz Maestro, co umożliwia korzystanie z najbardziej odpowiedniej metody płatności bez względu na miejsce. Dodatkowo, oprocentowanie konta jest nawet do 9 razy wyższe w porównaniu do oferty tradycyjnych banków. Miesięczna opłata za prowadzenie konta Bunq Business wynosi 7,99 euro.

Jak założyć konto?

Założenie konta Bunq Premium jest niezwykle proste i zajmie zaledwie 5 minut. Aby dopełnić wszelkich formalności, potrzebny będzie telefon, dane firmy oraz dokument potwierdzający tożsamość. Pierwszym krokiem jest potwierdzenie swojego numeru telefonu za pośrednictwem strony internetowej.

 Zalety:

  • Konto w duchu zrównoważonego rozwoju
  • Do 10 wypłat gotówki w miesiącu bez dodatkowych opłat
  • Karty MasterCard oraz Maestro w cenie miesięcznej subskrypcji
  • Oprocentowanie konta nawet do 9 razy wyższe w porównaniu do bankowości tradycyjnej

Koszty i cechy


Subskrypcja roczna427,00 zł (95,88 euro)
Roczna opłata za kartę0,00 zł
Wypłaty w kraju10 bezpłatnych wypłat z bankomatu miesięcznie
Wypłaty za granicą10 bezpłatnych wypłat z bankomatu miesięcznie

» Odwiedź stronę


> Otwórz Konto Bunq Premium!