Monessę, mobilny dostawca usług bankowych, oferuje elastyczne rozwiązanie bankowe dla studentów europejskich uniwersytetów. Każdy student, który spełnia wymagania, może skorzystać z oferty Monese i otrzymać pakiet Classic bez miesięcznej opłaty przez 12 miesięcy.

Ta oferta świetnie sprawdzi się dla studentów, którzy często wykonują przelewy międzynarodowe lub podróżują. Tak jak w przypadku oferty Monese Classic, każdy posiadacz konta otrzyma bezpłatną zbliżeniową kartę debetową oraz możliwość korzystania z bezpłatnych wypłat z bankomatu oraz doładowań gotówkowych w ramach miesięcznego limitu w wysokości 800 EUR.

Po przekroczeniu limitu obowiązuje prowizja wysokości 2%. Co więcej, oferta Monese Classic dla studentów obejmuje również bezpłatne płatności w obcych walutach w ramach miesięcznego limitu 8 000 EUR.

Po jego przekroczeniu naliczona zostanie prowizja wynosząca 2%. Tak jak w przypadku standardowego konta Monese Classsic oferta dla studentów pozwala wykonywać darmowe i natychmiastowe przelewy walutowe do innych użytkowników Monese.

Po 12 miesiącach miesięczny koszt związany z prowadzeniem konta Monese Classic wynosić będzie 4,95 EUR.

Jak założyć konto?

Proces założenia rachunku jest niezwykle prosty. Po pobraniu aplikacji Monese z App Store lub Google Play Store, zarejestrowaniu się i przesłaniu wymaganego dokumentu tożsamości oraz wykonaniu zdjęcia, zespół Monese zweryfikuje prośbę. Po pomyślnej weryfikacji, konto zostanie aktywowane, a karta przesłana pod wskazany adres.

Zalety:

  •  Dostęp do konta w GBP oraz EUR
  •  Brak opłat przez pierwsze 12 miesięcy za pakiet Monese Classic
  • Wysokie limity na bezpłatne wypłaty z bankomatów
  • Darmowe przelewy walutowe na inne konta Monese

Koszty i cechy


Subskrypcja roczna0,00 zł (przez pierwszy rok; następnie 59,4 EUR)
Roczna opłata za kartę0,00 zł
Wypłaty w kraju0 zł i 2% po przekroczeniu 800 EUR miesięcznie
Wypłaty za granicą0 zł i 2% po przekroczeniu 8 000 EUR miesięcznie

» Odwiedź stronę


> Skorzystaj z oferty Monese Classic dla studentów!