Monese jako internetowy dostawca rachunku bieżącego oferuje wiele korzyści dla osób, które poszukują elastycznych rozwiązań bankowych.

Monese umożliwia założenie rachunku bankowego w GBP lub EUR bez konieczności posiadania potwierdzenia adresu – wystarczy dokument tożsamości wydany w jednym z krajów należących do strefy EOG. Konto Monese Simple to bezpłatne konto, które obejmuje szereg udogodnień. Każda osoba, która założy konto Monese Simple, otrzyma zbliżeniową kartę debetową MasterCard.

Za jej pomocą można bezpłatnie wypłacać gotówkę z bankomatów na całym świecie w ramach darmowego miesięcznego limitu wynoszącego 200 EUR.

Po jego przekroczeniu, naliczona zostanie prowizja w wysokości 2%. Posiadacze konta Monese Simple mogą również wykonywać bezpłatne płatności w obcych walutach w ramach miesięcznego limitu wynoszącego 2 000 EUR. Po przekroczeniu tego limitu obowiązuje prowizja w wysokości 2%.

Co więcej, konto Monese Simple obejmuje również bezpłatne przelewy walutowe do innych użytkowników Monese oraz bezpłatne Szybkie Płatności UK i płatności SEPA w UE. Ten pakiet świetnie sprawdzi się dla osób, które od czasu do czasu korzystają z płatności lub przelewów międzynarodowych.

Jak założyć konto?

Założenie konta Monese Simple jest niezwykle proste. Wystarczy pobrać aplikację Monese z App Store lub Google Play Store, następnie zarejestrować się i przesłać wymagany dokument tożsamości. Zespół Monese poprosi o wykonanie zdjęcia lub wideo rozmowę, a następnie zweryfikuje prośbę i po pomyślnej weryfikacji, konto zostanie aktywowane, a karta przesłana pod wskazany adres.

 Zalety:

  •  Konto w GBP lub EUR
  •  Brak miesięczne opłaty
  •  Wypłaty z bankomatów oraz doładowania za 0 zł w ramach darmowych limitów
  •  Darmowe przelewy walutowe na inne konta Monese oraz przelewy SEPA w EU

Koszty i cechy


Subskrypcja roczna0,00 zł
Roczna opłata za kartę0,00 zł
Wypłaty w kraju0 zł i 2% po przekroczeniu 200 EUR miesięcznie
Wypłaty za granicą0 zł i 2% po przekroczeniu 2 000 EUR miesięcznie

» Odwiedź stronę


> Otwórz konto Monese Simple!