Konto Revolut Metal to najbardziej rozbudowana oferta dla klientów indywidualnych, którzy cenią sobie usługi i produkty najwyższej jakości.

Poza standardową ofertą dostępną w opcji Revolut Standard, obejmującą darmowy rachunek bieżący w Wielkiej Brytanii, darmowe konto Euro IBAN oraz możliwość wykonywania płatności aż w 150 walutach po międzybankowym kursie wymiany, Revolut Metal zapewnia również dostęp do wielu innych usług, które okażą się pomocne podczas częstych podróży.

Posiadacze karty Metal mogą m.in. korzystać z ekskluzywnej usługi concierge, darmowych wypłat w bankomatach w wysokości do 2400 zł miesięcznie, ubezpieczenia medycznego oraz podróżnego, a także możliwości nieograniczonej wymiany środków pieniężnych w 29 walutach.

Co więcej, każdy klient korzystający z tej oferty może liczyć na ekspresową dostawę karty na całym świecie oraz priorytetową obsługę klienta. To jednak nie wszystkie zalety tej oferty.

Posiadacze konta Revolut Metal otrzymują ekskluzywną metalową kartę zbliżeniową wykonaną ze stali oraz zwrot pieniędzy do 0,1% w Europie i do 1% poza Europą od wartości transakcji. Dostęp do tych wszystkich funkcji zapewnia łatwa w obsłudze aplikacja mobilna, dzięki której zarządzanie finansami, wykonywanie przelewów i innych transakcji jest niezwykle proste.

Jak założyć konto?

Aby otworzyć konto Revolut Metal wystarczy być posiadaczem smartfona. Po pobraniu aplikacji oraz podaniu wymaganych danych, możemy dokonać rejestracji. Następnie wystarczy uiścić opłatę, doładować konto oraz zamówić kartę, którą po kilku dniach otrzymamy pocztą.

Zalety:

  • Ekskluzywna oferta bankowości mobilnej
  • Ubezpieczenie zdrowotne oraz podróżne
  • Bezpłatne wypłaty z bankomatów na całym świecie do 2400 zł miesięccnie
  • Płatności oraz przelewy w wielu walutach

Koszty i cechy


Subskrypcja roczna599,88 zł
Roczna opłata za kartę0,00 zł
Wypłaty w kraju0,00 zł (do 2400 zł)
Wypłaty za granicą0,00 zł (do 2400 zł)

» Odwiedź stronę


> Otwórz konto Revolut Metal!