Konto Revolut Premium to bardziej rozbudowana oferta darmowej usługi Standard skierowana do osób poszukujących wszechstronnych rozwiązań bankowych.

Świetnie sprawdzi się podczas częstych podróży, gdy zależy nam na nieograniczonym dostępie do środków pieniężnych oraz poczuciu bezpieczeństwa.

Tak jak oferta Standard, Revolut Premium obejmuje rachunek bieżący w Wielkiej Brytanii, konto Euro IBAN oraz możliwość płatności w ponad 150 walutach oraz przelewów w 24 walutach.

Dodatkowo, posiadacze konta Premium zyskują ubezpieczenie medyczne za granicą oraz ubezpieczenie od opóźnionych lotów oraz zagubionego bagażu, co zapewni komfort psychiczny nawet podczas najbardziej stresujących podróży. To jednak nie wszystkie zalety tego konta.

Oferta Premium gwarantuje również priorytetową obsługę klienta, dostęp do 5 kryptowalut oraz darmowe wypłaty z bankomatów o wartości do 1600 zł miesięcznie.

Jak założyć konto?

Otwarcie konta Revolut Premium jest niezwykle proste i zajmie tylko kilka minut. Aby rozpocząć, należy pobrać i podać wymagane dane. Kolejnym krokiem jest uiszczenie miesięcznej opłaty w wysokości 29,99 zł oraz zamówienie karty – w tej ofercie posiadacze konta otrzymują kartę Premium w jednym z trzech dostępnych kolorów.

Zalety:

  • Prosta w obsłudze aplikacja mobilna
  • Możliwość nieograniczonej wymiany w 24 walutach
  • Ubezpieczenie medyczne oraz od opóźnionych lotów i zagubionego bagażu
  • Dostęp do 5 kryptowalut

Koszty i cechy


Subskrypcja roczna359,88 zł
Roczna opłata za kartę0,00 zł
Wypłaty w kraju0,00 zł (do 1600 zł)
Wypłaty za granicą0,00 zł (do 1600 zł)

» Odwiedź stronę


> Otwórz konto Revolut Premium!