Konto Revolut Standard to świetne rozwiązanie dla każdej osoby ceniącej sobie nowoczesne i elastyczne rozwiązania finansowe.

Każdy posiadacz konta Revolut Standard otrzymuje darmowy rachunek bieżący w Wielkiej Brytanii, darmowe konto Euro IBAN oraz dostęp do aplikacji mobilnej, dzięki której można zarządzać wszystkimi transakcjami.

Z poziomu aplikacji można kontrolować wydatki, wykonywać przelewy oraz tworzyć sejfy Vault, które umożliwiają oszczędzanie za pomocą płatności cyklicznych lub jednorazowych wpłat.

Co więcej, konto Revolut standard to możliwość wykonywania płatności aż w 24 walutach oraz przelewów w 150 walutach po międzybankowym kursie wymiany, dzięki czemu ta oferta szczególnie przypadnie do gustu osobom, które często podróżują. Ale to nie wszystko!

Konto Revolut Standard obejmuje również darmowe wypłaty z bankomatu do 800 zł miesięcznie.

Jak założyć konto?

Otwarcie konta Revolut jest niezwykle proste i trwa tylko kilka minut. Wystarczy pobrać aplikację, a następnie wpisać wymagane dane. Aby rozpocząć proces rejestracji, wymagany jest numer telefonu. Kolejnym krokiem jest doładowanie konta oraz zamówienie karty, którą po kilku dniach otrzymamy pocztą.

Zalety:

  • Mobilna bankowość
  • Darmowy rachunek bankowy
  • Brak opłat związanych z prowadzeniem konta oraz wydaniem karty
  • Możliwość wykonywania płatności oraz przelewów w wielu walutach

Koszty i cechy


Subskrypcja roczna0,00 zł
Roczna opłata za kartę0,00 zł
Wypłaty w kraju0,00 zł (do 800 zł)
Wypłaty za granicą0,00 zł (do 800 zł)

» Odwiedź stronę


> Otwórz konto Revolut Standard!