Konto internetowe WestStein to świetne rozwiązanie dla osób, które poszukują alternatywy dla tradycyjnej bankowości. Oferta obejmuje internetowe konto osobiste z darmową kartą przedpłaconą Mastercard oraz możliwością podpięcia do trzech kart przedpłaconych.

Po założeniu konta, klienci otrzymują dostęp do rachunku IBAN dla przelewów przychodzących oraz możliwość dokonywania i otrzymywania przelewów SEPA.

W związku z tym oferta WestStein sprawdzi się zarówno jako główne konto, na które można otrzymywać wynagrodzenie, jak i podczas podróży – karta przedpłacona WestStein jest akceptowana w ponad 30 milionach punktów sprzedaży na całym świecie.

Dodatkowym atutem jest możliwość wypłacenia gotówki w ponad 2 milionach bankomatów oraz stała prowizja naliczana od takiej transakcji na poziomie 2,5 euro na terenie Europy.

Łatwy dostęp do środków zapewnia przejrzysta i prosta w użyciu platforma oraz aplikacja WestStein. Roczna stawka wynosi 12 euro.*

Jak założyć konto:

WestStein nie wymaga weryfikacji historii kredytowej, więc proces założenia konta zajmuje chwilę. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej i przejść krótki proces weryfikacji, aby zyskać dostęp do nowego konta internetowego WestStein.

Zalety:

  • Brak konieczności weryfikacji historii kredytowej
  • Aż trzy dodatkowe karty przedpłacone Mastercard
  • Brak opłaty za kartę
  • Przejrzysta i przyjazna dla użytkownika platforma oraz aplikacja

Koszty i cechy


Subskrypcja roczna51,99 zł *
Roczna opłata za kartę0,00 zł
Wypłaty za granicą0,00 €
Wypłaty w kraju2,5 €

» Odwiedź stronę


> Otwórz konto internetowe WestStein!