Wirtualny portfel TransferWise to kolejny produkt w portfolio firmy, której głównym celem jest uproszczenie płatności międzynarodowych. Konto to skierowane jest do użytkowników indywidulanych i pozwala w łatwy i szybki sposób zarządzać finansami w ponad 50 różnych walutach.

Wszystkie transakcje przeprowadzane są na podstawie realnego międzybankowego kursu wymiany walut, co pozwala zaoszczędzić na wielowalutowych płatnościach.

Konto Wirtualny portfel TransferWise umożliwia otrzymywanie środków z całego świata bez opłat, a każdy posiadacz rachunku otrzymuje do swojej dyspozycji pięć lokalnych kont – australijskie, brytyjskie, europejskie (IBAN), amerykańskie oraz nowozelandzkie. Konto Wirtualny portfel TransferWise jest połączone z kartą MasterCard, umożliwiając wykonywanie płatności w wielu walutach lub przewalutowanie po uśrednionym kursie za niewielką opłatą wahającą się od 0,35% do 2%.

Co więcej, posiadacze karty mogą liczyć na bezprowizyjne wypłaty z bankomatów do 200 funtów brytyjskich miesięcznie. To jednak nie wszystkie udogodnienia. Posiadacze konta Wirtualny portfel TransferWise otrzymują dostęp do niezwykle intuicyjnej i prostej aplikacji, dzięki czemu mogą zarządzać swoimi finansami bez względu na miejsce, w którym się znajdują.

To właśnie za pomocą tej aplikacji zarządzanie pieniędzmi w ponad 50 walutach i możliwość wysyłania przelewów do ponad 80 krajów staje się proste. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje natomiast brytyjska Komisja Nadzoru Finansowego (FCA).

Jak założyć konto?

Założenie konta Wirtualny portfel TransferWise jest proste i zajmie zaledwie kilka minut.

Wystarczy zarejestrować się za pośrednictwem strony internetowej, podać wymagane informacje i – po pozytywnej weryfikacji – można cieszyć się kontem.

 Zalety:

  • Darmowe konto
  • Przewalutowanie bazujące na rzeczywistym kursie wymiany walut
  •  Niskie i przejrzyste opłaty prowizyjne
  •   Możliwość zarządzania pieniędzmi w ponad 50 walutach i wysyłania do ponad 80 krajów

Koszty i cechy


Subskrypcja roczna0,00 zł
Roczna opłata za kartę25,00 zł
Wypłaty w krajuBezpłatne do 200 GBP miesięcznie (jednorazowa opłata)
Wypłaty za granicąBezpłatne do 200 GBP miesięcznie

» Odwiedź stronę


> Załóż Wirtualny portfel TransferWise!