Wymarzone Konto Osobiste to atrakcyjny rachunek bankowy i jedyne na ten moment konto z oprocentowaniem salda. Oznacza to, że zarabiasz odsetki od wszystkich środków zgromadzonych na tym rachunku.

Ponadto konto oferuje szereg przydatnych usług. Wybierając kartę debetową Mastercard, otrzymujesz możliwość darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i ubezpieczenie od zakupów online. To kompleksowe ubezpieczenie podobne jest do tego, które otrzymuje się wraz z kartami kredytowymi. Wydanie karty debetowej wymaga jednak uiszczenia opłaty w wysokości 6 zł, której nie można uniknąć.

Jeśli nie chcesz za nią płacić, możesz wybrać kartę Dream Visa. Opłata za nią wynosi 3 zł miesięcznie lub jest anulowana w przypadku dokonywania miesięcznie co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej. Karta Visa umożliwia także bezpłatne wypłacanie środków ze wszystkich bankomatów Euronet.

Zalety:

  • Bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju
  • Odsetki naliczane od salda rachunku
  • Możliwość wyboru karty Visa lub Mastercard
  • Wliczony pakiet ubezpieczeniowy
  • Aplikacja mobilna do realizacji czynności bankowych
  • Otwarcie rachunku online w 5 minut

Cechy


Subskrypcja roczna0,00 zł
Roczna opłata za kartę72,00 zł
Wypłaty w kraju0
Wypłaty za granicą3%; min. 8 zł zł

» Odwiedź stronę


> Wnioskuj online o otwarcie Wymarzonego Konta Osobistego już teraz!


Informacje o banku Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Polbank to bank komercyjny działający w Polsce od 1991 roku i należący do austriackiej grupy bankowej Raiffeisen Bank. W 2012 roku połączył się z Polbank EFG i obecnie działa pod nazwą Raiffeisen Polbank.

Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. To duży i popularny bank, wielokrotnie nagradzany za wysoką jakość obsługi klienta.