Zaletą oferty Inbanku jest szybki dostęp do środków w celu opłacenia jakichkolwiek nieoczekiwanych wydatków lub pilnych zakupów. Inbank to bank cyfrowy, który umożliwia wnioskowanie o kredyt całkowicie online za pośrednictwem platformy bankowej.

Kredytodawca oferuje pożyczki w kwocie od 2000 zł do 50 000 zł, żądając stosunkowo niskiego oprocentowania. Dokładnie rzecz biorąc, oprocentowanie zaczyna się od 10,14% i jest jednym z najniższych, jakie można obecnie znaleźć na polskim rynku kredytów gotówkowych.

Inbank to bank online założony w Estonii i działający w pięciu krajach, w tym w Polsce. Banki internetowe to nowy trend, zwłaszcza w naszym kraju, w którym obejmują już 40% pożyczkobiorców. Banki cyfrowe, takie jak Inbank, są tak samo bezpieczne jak banki tradycyjne, tyle że szybsze i zwykle oferują niższe prowizje. Banki online to również łatwiejsze wnioskowanie i ograniczenie zbędnych formalności.

Jak złożyć wniosek?

Przejdź na stronę internetową Inbanku i wybierz szczegółowe informacje na temat pożyczki, kwotę i czas trwania. Następnie rozpocznij wypełnianie formularza swoimi danymi osobowymi. Po wypełnieniu wszystkich pól otrzymasz kod SMS z danymi logowania. Zaloguj się i przelej 1 zł w celu weryfikacji rachunku. Otrzymasz ofertę oraz nowego SMSa do wykorzystania podczas rejestracji umowy, a środki zostaną przelane na rachunek w kilka minut.

Zalety:

  • Szybki sposób na uzyskanie pożyczki, całkowicie online
  • Niskie oprocentowanie do spłacenia pożyczki
  • Usługa wyspecjalizowana w udzielaniu pożyczek
  • Alternatywna oferta pożyczki w porównaniu z tradycyjnymi bankami

Warunki i cechy


Roczna stopa procentowa (RRSO)10,14%
Minimalna kwota2.000,00 zł
Maksymalna kwota50.000,00 zł
Minimalny okres kredytowania4 miesiące
Maksymalny okres kredytowania72 miesiące

» Odwiedź stronę


> Złóż wniosek o pożyczkę gotówkową w Inbanku już teraz!


Wskazówka:

W celu złożenia wniosku o pożyczkę w Inbanku należy mieć ukończone 21 lat, polskie obywatelstwo i dokument potwierdzający dochody w wysokości co najmniej 600 zł miesięcznie.

Szczegółowy opis:

Na przykład, w przypadku pożyczki w kwocie 10 000 zł, która byłaby spłacona w ciągu 48 miesięcy, rata wynosiłaby 253,11 zł miesięcznie przy rocznej efektywnej stopie oprocentowania (APR) na poziomie 10,49%. Całkowita kwota do spłaty wyniosłaby 12 149,28 zł. Symulacja wykonana dnia 19 września 2017 r. na stronie internetowej pożyczkodawcy.