Wnioskowanie o kredyt gotówkowy w mBanku jest dość proste i elastyczne. W tym banku internetowym można ubiegać się o kredyt gotówkowy do kwoty 150 000 zł i wybrać okres spłaty do 96 miesięcy. Warunki te są bardzo korzystne i trudno spotkać podobne w innych instytucjach finansowych.

Odwiedzając stronę internetową banku, łatwo przeprowadzić symulację i sprawdzić wysokość rat w zależności od żądanych warunków. Następnie można wnioskować o kredyt gotówkowy w całości w trybie online lub osobiście w jednej z placówek banku.

Kredyt gotówkowy w mBanku jest bardzo opłacalny dzięki niektórym świadczeniom specjalnym. mBank oferuje możliwość prolongaty okresu spłaty kredytu lub zmianę terminu spłaty bez dodatkowych kosztów. W ten sposób gwarantuje pełną elastyczność finansową.

Zalety:

  • Możliwość wnioskowania w 100% w trybie online
  • Szeroki zakres pożyczanych kwot
  • Możliwość zmiany warunków spłaty bez dodatkowych kosztów

Warunki i cechy


Roczna stopa procentowa (RRSO)od 12,1%
Minimalna kwota500,00 zł
Maksymalna kwota150.000,00 zł
Minimalny okres kredytowania3 miesiące
Maksymalny okres kredytowania96 miesięcy

» Odwiedź stronę


> Złóż wniosek online o kredyt gotówkowy w mBanku!


Przykładowe oprocentowanie:

W przypadku pożyczki w wysokości 10 000 zł zaciąganej na okres 48 miesięcy szczegóły pożyczki będą następujące. Wysokość miesięcznej raty wyniosłaby 276 zł przy RRSO na poziomie 15,51%. W sumie do spłaty na rzecz banku byłoby 13 238 zł (symulacja z dnia 1 czerwca 2017 r.).