ING Bank Śląski oferuje obecnym i nowym klientom pożyczkę gotówkową na dowolny cel. Wniosek o pożyczkę można złożyć online, jeśli jesteś zatrudniony lub przebywasz na emeryturze, albo posiadasz inne źródło dochodu. Możesz również wnioskować o podzielenie się pożyczką z bliską osobą. O pożyczkę gotówkową w ING Banku Śląskim można wnioskować online, telefoniczne lub osobiście w oddziale banku.

Na stronie internetowej banku znajduje się symulator kredytowy, za pomocą którego można w łatwy sposób dostosować kwotę pożyczki i okres spłaty, by sprawdzić wysokość miesięcznych rat i odsetek. O pożyczkę w przedziale od 10 000 zł do 60 000 zł można wnioskować w trybie online, zaś o pożyczkę w kwocie do 160 000 zł w placówce banku.

Należy jednak pamiętać, że ING Bank Śląski stosuje stałe oprocentowanie w skali 3 lat, które dopiero po upływie tego czasu staje się zmienne. Oznacza to, że może ulec zmianie po 3 latach w zależności od wysokości indeksu. Pozytywnym aspektem jest to, że ING oferuje niższe oprocentowanie w przypadku wniosków składanych online, stałych klientów lub łączenia pożyczki z ubezpieczeniem.

Zalety:

  • Łatwe uzyskanie pożyczki online
  • Możliwość wykorzystania środków na dowolny cel
  • Niższe oprocentowanie po spełnieniu określonych warunków
  • Kwota pożyczki do wysokości 160 000 zł

Warunki i cechy


Roczna stopa procentowa (RRSO)od 13,33 %
Minimalna kwota1.000,00 zł
Maksymalna kwota60.000,00 zł
Minimalny okres kredytowania3 miesiące
Maksymalny okres kredytowania96 miesiące

» Odwiedź stronę


> Kliknij teraz, by wnioskować o pożyczkę w ING Banku Śląskim!


Szczegóły pożyczki:

W przypadku zaciągnięcia pożyczki na kwotę 10 000 zł oraz 48-miesięcznego okresu spłaty, klient otrzymuje następujące warunki. Miesięczna rata w wysokości 255,27 zł i prowizja płatna jednorazowo w wysokości 699,00 zł. Rzeczywista roczna stopa procentowa (RRSO) w wysokości 13,33%.

Powyższe obliczenia dotyczą stałych klientów banku, którzy nie decydują się na ubezpieczenie (symulacja z dnia 1 czerwca 2017 r.).