Monedo Now to alternatywny sposób pożyczania pieniędzy, szybki i dostępny dla każdego. To platforma online, która oferuje symulację pożyczki oraz możliwość bezpośredniego wnioskowania o kredyt. Złożenie wniosku nie wymaga zbyt wielu formalności. Monedo akceptuje dokumenty potwierdzające dochody z wielu źródeł, w tym renty, emerytury lub umowy o dzierżawę. Jedynymi warunkami koniecznymi do spełnienia są wiek powyżej 18 roku życia, posiadanie polskiego rachunku bankowego i numeru telefonu.

Monedo to usługa stworzona głównie z myślą o szybkich pożyczkach na niewielkie kwoty, dlatego można wnioskować o kredyt w wysokości od 1500 zł do 10 000 zł. Okres spłaty również jest krótki i wynosi od 6 miesięcy do 2 lat.

Jak można złożyć wniosek?

Przejdź na stronę internetową usługi i dostosuj kwotę, którą chcesz pożyczyć w symulatorze online, by otrzymać ofertę. Następnie możesz zarejestrować się, by szybko otrzymasz odpowiedź od Monedo Now. Po zatwierdzeniu wniosku środki zostaną przelane na wskazany rachunek w ciągu kilku minut.

Zalety:

  • Błyskawiczny sposób pożyczania środków, całkowicie online
  • Dobra i szybka obsługa klienta
  • Alternatywne rozwiązanie dla osób, które mogą spotkać się z odmową w bankach
  • Zarządzanie kredytem wyłącznie online
  • Po zatwierdzeniu wniosku środki są przelewane na rachunek w ciągu 5 minut

Warunki i cechy


Roczna stopa procentowa (RRSO)23.16%
Minimalna kwota1.500,00 zł
Maksymalna kwota10.000,00 zł
Minimalny okres kredytowania6 miesiące
Maksymalny okres kredytowania24 miesiące

» Odwiedź stronę


> Złóż wniosek o pożyczkę Monedo Now tutaj!


Przykładowe obliczenia:

W przypadku kredytu w wysokości 10 000 zł w usłudze Monedo Now przy okresie spłaty wynoszącym 24 miesiące miesięczna rata wyniesie 696,77 zł. Łączna kwota do spłaty wyniesie 16 722,48 zł, z czego 1965,45 zł stanowić będą odsetki a 4757,08 zł opłaty. Symulacja z dnia 19 września 2017 r. przeprowadzona na stronie internetowej Monedo.

Informacje o Monedo Now:

Monedo Now jest częścią Kreditech, niemieckiego pożyczkodawcy online udzielającego kredyty w oparciu analizy wiarygodności kredytowej online w miejsce tradycyjnego ratingu kredytowego. Kreditech, spółka założona w 2012 roku, jest obecna w pięciu krajach, w tym w Polsce. Wcześniej platforma nosiła miano Kredito24, następnie Zaimo, a teraz działa pod nazwą Monedo Now.