Bank Millennium oferuje pożyczkę na korzystnych warunkach, szczególnie w przypadku jej powiązania z sugerowanym ubezpieczeniem i przelewaniem wynagrodzenia lub dochodu na rachunek w tym samym banku. Dzięki temu można obniżyć oprocentowanie o 2%. Oznacza to stopę procentową na poziomie 6,99% (normalnie 8,99%), co sprawia, że to jedne z najniższych oprocentowań na rynku.

Jeśli nie przekonuje Cię ta oferta, Bank Millennium oferuje również gwarancję najniższego oprocentowania. Twierdzi, że obniży oprocentowanie, jeśli klient wskaże inną lepszą ofertę na rynku. W przypadku spełnienia tych warunków istnieje zatem możliwość uzyskania bardzo taniej pożyczki.

Wniosek o pożyczkę można złożyć zarówno online, jak i w oddziale banku. Przejdź do strony internetowej Banku Millennium i wykonaj symulację online, by poznać szczegóły pożyczki. Następnie zostaniesz poproszony o wypełnienie danych osobowych i uzyskasz odpowiedź od banku. W obu przypadkach szybko otrzymasz wszelkie potrzebne informacje.

Zalety:

  • Możliwość obniżenia stopy procentowej nawet o 2%
  • Stosunkowo niskie oprocentowanie
  • Kwota pożyczki do 150 000 zł
  • Łatwe wnioskowanie w trybie online

Warunki i cechy


Roczna stopa procentowa (RRSO)od 13,75 %
Minimalna kwota1.000,00 zł
Maksymalna kwota150.000,00 zł
Minimalny okres kredytowania6 miesięcy
Maksymalny okres kredytowania84 miesięcy

» Odwiedź stronę


> Złóż wniosek o pożyczkę w Millennium Banku!


Przykładowe oprocentowanie:

W przypadku pożyczki w wysokości 10 000 zł zaciąganej na okres 48 miesięcy, miesięczna rata do spłaty wyniesie 281 zł przy stałym oprocentowaniu na poziomie 9,99% i RRSO na poziomie 16,68%. Ostatecznie, kwota do spłaty na rzecz wyniosłaby 13 488 zł.