Holenderskie biuro maklerskie online uważane za najtańsze na rynku. Niskie koszty pośrednictwa i szeroki zakres akcji z całego świata to jedne z wyróżników oferty Degiro.

W co można inwestować?

W zaciszu własnego domu możesz zacząć inwestować na giełdach w Warszawie, Londynie, Amsterdamie, Nowym Jorku, a nawet Australii. Możesz inwestować w akcje, kontrakty terminowe, obligacje, opcje i kontrakty na różnice kursowe. W przypadku wszystkich rynków prowizje są zdecydowanie najniższe, jakie można znaleźć.

Jakie są opłaty?

Nie ma żadnych kosztów wejścia, subskrypcji ani opłaty za prowadzenie rachunku. Opłaty pobierane są wyłącznie za zlecenia inwestycyjne na akcjach.

Poza cenami, usługi takie jak platforma handlowa online i informacje o notowaniach w czasie rzeczywistym, działają świetnie i są łatwe w obsłudze bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Przelew kwoty w wysokości 0,01 zł wystarczy do założenia nowego rachunku maklerskiego i rozpoczęcia handlu.

Zalety:

  • Zdecydowanie najtańsze biuro maklerskie na rynku
  • Rejestracja online w kilka minut
  • Możliwości inwestowania na całym świecie
  • Wsparcie i infolinia w języku polskim
  • Aplikacja na telefon komórkowy lub tablet

Cechy


Prawa pośrednictwa0,00 %
Zlecenie 2000 zł2,80 zł
Zlecenie 10 000 zł10,00 zł

» Odwiedź stronę


> Rozpocznij inwestowanie z Degiro!


Czym jest Degiro?

Degiro to holenderskie biuro maklerskie istniejące od 2008 roku, które obecnie świadczy usługi brokerskie w 18 krajach europejskich. Uważane jest za jednego z najszybciej rosnących brokerów giełdowych online i wyróżnia się niesamowicie niskimi prowizjami.