Rachunek maklerski dla aktywnych inwestorów, nagradzany za jakość i usługi. Oferuje niskie opłaty i zarządzanie online.

Konto Elastyczne to rachunek maklerski nagradzany jako jeden z najlepszych w Polsce za swoją jakość i poziom obsługi. Patrząc na oferowane możliwości, Konto Elastyczne faktycznie gwarantuje wysokiej jakości usługę.

Rachunkiem można zarządzać za pośrednictwem wielu różnych narzędzi, w tym za pomocą smartfona, tabletu lub rozmowy telefonicznej. Zlecenia są składane online w komfortowy sposób, a dostęp do notowań giełdowych w czasie rzeczywistym jest bezpłatny. Ponadto ING Bank Śląski oferuje system Notowania 4 Max, który zdecydowanie wspiera inwestorów. Dostarcza analizy wykresów, spersonalizowane możliwości i sugestie oraz alerty na telefon, dzięki czemu inwestor jest zawsze na bieżąco.

Jakie są koszty?

W tym przypadku nie obowiązują żadne opłaty za prowadzenie ani otwarcie rachunku. Większość usług jest darmowa. Wymagane jest tylko uiszczenie prowizji przy składaniu zleceń. W przypadku handlu online polskimi akcjami prowizja wynosi 0,30%.

Otwierając Konto Elastyczne, można wybierać między dwoma wersjami: kontem elastycznym lub kontem aktywnym, w zależności od częstości składania zleceń. Obecni klienci ING Banku Śląskiego mogą otworzyć ten rachunek online.

Zalety:

  • Konkurencyjne ceny
  • Brak opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku
  • Wnioskowanie i korzystanie online
  • Handel mobilny
  • Bezpłatne szkolenia, webinaria i analizy

Cechy


Prawa pośrednictwa0,00 %
Zlecenie 2000 zł6,00 zł
Zlecenie 10 000 zł30,00 zł

» Odwiedź stronę


> Zacznij inwestować – ING Konto maklerskie Elastyczne!