Portfele akcyjne SaxoSelect to synonim wygodnego i przystępnego produktu inwestycyjnego, bazującego na starannie dobranych raportach doradców oraz firm inwestycyjnych. Pierwszy z gamy portfeli akcyjnych – Saxo Morningstar MOAT® – to wynik współpracy firmy analitycznej Morningstar Investment Management Europe Ltd. oraz Saxo Bank.

To produkt, który oferuje dostęp do 30 wysokiej jakości akcji o dużej wartości oraz silnej przewadze konkurencyjnej, przeznaczony głównie dla osób zainteresowanych średnio- i długoterminowymi inwestycjami. Aby zainwestować w portfel akcyjny SaxoSelect, konieczne jest posiadanie rachunku w Saxo Bank.

Minimalna wartość inwestycji to 30 000 euro. Roczna opłata usługowa wynosi 0,75% (z VAT), a od każdej transakcji pobierane jest 0,06% (minimum 2 euro). Prowizja za przewalutowanie dla pozycji w walutach innych niż euro wynosi 0,2%.

Portfel Morningstar MOAT® gwarantuje zdywersyfikowaną formę inwestycji oraz możliwość rozłożenia ryzyka na różne sektory oraz rynki. Co więcej, każda z akcji może być monitorowana za pośrednictwem przystępnej platformy SaxoTraderGO.

W co inwestować?

Portfele akcyjne SaxoSelect zapewniają dostęp do papierów wartościowych obejmujących 30 starannie dobranych akcji.

Zalety:

  • Dywersyfikacja portfela inwestycyjnego
  • Brak opłat związanych z wejściem i wyjściem oraz konkurencyjne prowizje
  • Merytoryczne wsparcie dwóch liderów branży finansowej: Saxo Bank oraz Morningstar Investment Management Europe Ltd

Koszty i cechy


Prawa pośrednictwa0,75 %
Zlecenie 2000 zł3,00 zł
Zlecenie 10 000 zł3,00 zł

» Odwiedź stronę


> Inwestuj w portfele akcyjne SaxoSelect!