Jeśli szukasz rachunku do handlowania na międzynarodowych giełdach o wielu możliwościach, rachunek inwestycyjny BDM to interesująca oferta. Ten rachunek jest odpowiedni zarówno dla nowicjuszy, jak i doświadczonych inwestorów.

W co inwestować?

Możesz rozpocząć handel błyskawicznie, tuż po otwarciu rachunku online. Korzystając z aplikacji lub platformy online dostępnej na stronie internetowej, możesz handlować akcjami, opcjami, funduszami wspólnego inwestowania i innymi instrumentami. Możesz inwestować na giełdach w Europie, Stanach Zjednoczonych, a nawet Australii.

Wraz z rachunkiem otrzymujesz szereg wygodnych usług wspierających realizoane inwestycje. Możesz uzyskać dostęp do notowań rynkowych w czasie rzeczywistym, zleceń bezpośrednich i sprzedaży akcji, a także profesjonalnej aplikacji gwarantującej wsparcie i informacje rynkowe.

Jakie są koszty?

Za otwarcie rachunku nie jest pobierana żadna opłata. Należy jednak zapłacić za subskrypcję w wysokości 7,95 zł miesięcznie za prowadzenie rachunku. By składać zlecenia na warszawskiej giełdzie, należy uiścić opłatę w wysokości 0,39% i minimalnie 5,95 zł. W przypadku tego rachunku nie jest wymagany minimalny depozyt.

Zalety:

  • Inwestowanie na rynkach zagranicznych
  • Otwarcie i prowadzenie rachunku online
  • Bezpłatna aplikacja do handlu mobilnego
  • Zakładka edukacyjna na stronie internetowej

Cechy


Prawa pośrednictwa0,00 %
Zlecenie 2000 zł3,80 zł
Zlecenie 10 000 zł19,00 zł

» Odwiedź stronę


> Rozpocznij handel online na rachunku inwestycyjnym BDM!