N26 to berliński start-up i jeden z najmłodszych banków internetowych, który na rynku pojawił się w 2013 roku, a obecnie może poszczycić się już ponad milionem użytkowników.

Konto N26 Black to bardziej rozbudowana wersja podstawowej oferty banku – konta N26 – która dodatkowo obejmuje ubezpieczenie turystyczne oraz zabezpieczenia płatności oferowane przez firmę Allianz. Właśnie dlatego to konto świetnie sprawdzi się dla osób, które dużo podróżują. 

Oferta: 

Otwarcie konta N26 Black nie zajmie dłużej niż otwarcie jego bezpłatnej wersji – wystarczy zaledwie 8 minut. W odróżnieniu od podstawowej oferty prowadzenie tej wersji konta N26 wiąże się z comiesięczną opłatą w wysokości 9,90 euro, a okres zobowiązania wynosi 12 miesięcy.*

Poza zaletami zwykłego konta N26, takimi jak wydawana do konta karta MasterCard oraz Maestro i darmowe transakcje bez względu na walutę, wersja premium dodatkowo zapewnia możliwość wypłaty gotówki za granicą bez dodatkowych opłat oraz ubezpieczenie turystyczne.

Pakiet ten obejmuje pokrycie kosztów leczenia podczas podróży, utratę bagażu lub opóźnienie związane z jego dostarczeniem, ubezpieczenie na wypadek opóźnienia lotu, kradzieży gotówki lub urządzenia mobilnego oraz gdy karta zostanie wykorzystana do niepożądanych transakcji, np. w przypadku jej kradzieży. 

Co więcej, konto N26 Black – dzięki funkcjonalnej aplikacji – umożliwia zgłaszanie roszczeń za pomocą smartfonu, ustawienie limitów dotyczących wysokości wypłat lub dziennego limitu transakcji, zablokowanie karty w przypadku jej utraty oraz wykonywanie przelewów międzynarodowych.

Pomocne powiadomienia typu push pozwolą natomiast monitorować finanse w czasie rzeczywistym, bez względu na czas i miejsce. 

Jak otworzyć konto? 

Aby otworzyć konto N26 Black, potrzebujemy zaledwie kilku minut. Wystarczy ściągnąć aplikację na smartfon, wprowadzić wymagane informacje i potwierdzić adres mailowy.

Następnym krokiem jest zweryfikowanie tożsamości, co można zrobić na dwa sposoby: wykonując zdjęcie twarzy oraz dokumentu ze zdjęciem z poziomu aplikacji lub rozpoczynając wideo rozmowę z przedstawicielem banku.  

Zalety: 

  • Bogaty pakiet ubezpieczenia turystycznego 
  • Czarna karta MasterCard oraz Maestro 
  • Bezpłatne płatności kartą za granicą 
  • Funkcjonalna aplikacja mobilna 
  • Bezpłatna wypłata gotówki za granicą 

Koszty i cechy


Subskrypcja roczna514,71 zł *
Roczna opłata za kartę0,00 zł
Wypłaty w kraju0,00 zł
Wypłaty za granicą0,00 zł

» Odwiedź stronę


> Otwórz konto internetowe N26 Black i ciesz się bankowością bez granic!